Raper Sokół razem z Movie Games pracuje nad gangsterską grą

Dodane:

Marta Wujek Marta Wujek

Raper Sokół razem z Movie Games pracuje nad gangsterską grą

Udostępnij:

Raper Wojciech Sokół Sosnowski założył spółkę True Games razem z Movie Games. Razem będą pracować nad stworzeniem gangsterskiej gry Gangster Simulator. 

Dodatkowo w połowie lutego spółka K&K Herbal połączy się z True Games (które należy do Movie Games), a Wojciech Sosnowski ma wejść do rady nadzorczej K&K. – Nowy skład rady nadzorczej spółki K&K Herbal, która przygotowuje się do połączenia z True Games, będzie w pełni odzwierciedlać aktualny akcjonariat True Games. Cieszymy się, że w organach spółki pojawi się Wojciech „Sokół” Sosnowski, jeden z głównych inwestorów spółki – powiedział, cytowany przez serwis wirtualnemedia.pl, Mateusz Wcześniak.

Gangster Simulator ma graczom zapewnić realistyczne przeniesienie w rzeczywistość gangsterskich ulic, na których kradzieże, handel narkotykami czy prostytuacja to chleb powszedni. Nowa spółka zapowiedziała również, że będzie pracować nad kilkoma innymi nowymi tytułami, jednak na ten moment oficjalnie informuje jedynie o Gangster Simulation.

– K&K Herbal w zasadzie od pewnego czasu nie prowadziło działalności operacyjnej, w związku z czym władze tej spółki bardzo sprawnie realizują ustalone warunki połączenia. Po uzyskaniu zgody akcjonariuszy na zmianę profilu działalności oraz nazwy przejdziemy do połączenia K&K Herbal z True Games, aby TG w przyspieszonym trybie została wprowadzona na rynek NewConnect już jako True Games Syndicate – dodał Mateusz Wcześniak.

Movie Games i celebryci

Movie Games nie pierwszy raz przyciąga znane nazwiska. Pod koniec zeszłego roku w spółkę zainwestował Robert Lewandowski. Piłkarz nie tylko wsparł firmę finansowo ale również został konsultantem merytorycznym w zakresie tworzenia gier sportowych. Jednocześnie Movie Games po raz pierwszy skupiło się na tworzeniu gier futbolowych. 

– Wszystkie najpopularniejsze gry piłkarskie skupiają się na tych kluczowych 90 minutach, my chcemy przedstawić pozostałe 22 i pół godziny oczekiwania na to wydarzenie. Takich gier, luźno inspirowanych formą popularnych seriali dokumentalnych o zespołach piłkarskich i nie tylko pokazujących historie zza kulis jeszcze nikt nie robił, co stawia nas w bardzo uprzywilejowanej pozycji. Ostatnio ogromnym zainteresowaniem cieszył się serial The Last Dance, który przybliżył sukces Michaela Jordana i Chicago Bulls, gdzie wydarzenia na parkiecie były tylko tłem całej historii. Jesteśmy przekonani, że tak jak produkcje filmowe o tej tematyce, tak i nasze gry jako nowy pośrednik przekazywania emocji, zainteresują szerokie grono odbiorców – mówił wtedy Filip Szklarzewski.

Jak widać znane nazwiska to sposób Movie Games na przyciągnięcie uwagi graczy. Czekamy zatem na najnowszą grę i jesteśmy ciekawi, jaki celebryta będzie następny.