Rekordowa liczba uczestników tegorocznego XPerts.PM

rekordowa liczba uczestnikow tegorocznego xpertspm
Udostępnij:
Ponad 200 uczestników zgromadziła ostatnia edycja Xperts.PM w Tauron Arena Kraków. Przedstawiciele środowiska inwestorów, funduszy oraz firm crowdfundingowych, a także reprezentanci startupów, które odniosły sukces rynkowy i firm doradczych wzięli udział w dyskusji „Jak zdobyć pieniądze i rozwinąć startup?”.

Rafał Roszak, Mateusz Tułecki, Piotr Proniewski, Sergey Butko, Marcin Zaborowski i Adam Weber – tak prezentowało się gremium ekspertów ostatniej edycji Xperts.PM. W pierwszej części, moderowanej przez Annę Forczek i Tomasza Orzechowskiego goście dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem w pozyskiwaniu środków na rozwój innowacyjnych pomysłów na biznes. Właściciele startupów opowiadali o drodze jaką ich organizacje przeszły zanim osiągnęły dojrzałość biznesową.

Ekspercka wiedza zupełnie za darmo

Xperts, to także pytania publiczności. Nie zabrakło ich również tym razem. Uczestnicy mieli możliwość zadania pytań ekspertom zarówno podczas panelu, jak i po zakończonym spotkaniu. To właśnie otwartość i dostępność specjalistów przyciąga uczestników Xperts.PM.

Inspirujący standup

Drugą część spotkania rozpoczął Wojciech Mróz. Podczas krótkiego wystąpienia podpowiedział, jak przygotować prezentację pomysłu do rozmowy z inwestorem. Po nim sceną Xperts.PM zawładnęły startupy, które stanęły do walki w konkursie.

Nagroda główna startup-mix

W konkursie startup-mix udział wzięły następujące startupy:

  • Buildingblocks
  • Portal by RextonSolutions
  • Payrate
  • B1X
  • Konnektiv

Jury w składzie Rafał Roszak, Mateusz Tułecki i Wojciech Mróz zdecydowało, że nagroda główna trafi do Konnektiv – platformy B2B umożliwiającej udostępnianie zasobów i kompetencji. Kolejne wydarzenie Xperts.PM odbędzie się już 24 kwietnia!
Bezpłatnej rejestracji można dokonać na stronie bit.ly/zapisyAI

Partnerami wydarzenia byli: Beesfund.com, B-Mind, CallPage, YouNick Mint, Pomelody,, CyberForces, Sellizer, Kancelaria Adwokacka Proniewski Przybyłka.

MamStartup był patronem medialnym wydarzenia.