Rekrutacja po startupowemu. Obejrzyj 3 wystąpienia z Auli Polskiej

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Aula Polska

Udostępnij:

Na kanale Aula Polska na YouTubie pojawiły się trzy wystąpienia, podczas których founderzy polskich startupów opowiadają o rekrutacji pracowników. Jak Booksy poluje na globalne talenty? Jakie błędy popełniamy w rekrutacji? A także jak prowadzić niestandardową rekrutację? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie poniżej.

Founderzy o rynku rekrutacji

Patryk Piątek, Piotr Sosnowski i Piotr Nowosielski w dyskusji o procesach rekrutacyjnych w startupach, a także o niestandardowej rekrutacji, która połączyła ich niecodziennym doświadczeniem.

Jak Booksy poluje na globalne talenty?

Adam Górniak podzielił się swoimi tajnikami rekrutacji top talentów za granicą. Jeśli zmagasz się ze znajdowaniem najlepszych ludzi do Twojego startupu na innych rynkach niż polski, to wideo jest dla Ciebie.

9 błędów w zatrudnianiu, które wszyscy kiedyś popełniliśmy

Róża Szafranek pokazała najpopularniejsze błędy w zatrudnianiu, które zrobił pewnie każdy z nas, rozpoczynając swoją przygodę z szukaniem ludzi do zespołu. Jakie to błędy i jak się przed nimi ustrzec? Wszystko znajdziesz w filmie.

Jak rozwijać startup na zagranicznych rynkach?

Jak wybrać kierunek międzynarodowej ekspansji? Jak przetestować rynek, zanim zainwestuje się duże pieniądze na zbudowanie obecności na nim? Oraz jak zatrudnić country managera? Między innymi na te pytania podczas Auli odpowiedział Karol Traczykowski, VP Business Expansion w DocPlannerze.

Link do tekstu i wideo jest tutaj.