Robert Lewandowski został twarzą kampanii reklamowej kawy RL9

Dodane:

Kasia Krogulec Kasia Krogulec

kawa rl9

Udostępnij:

Robert Lewandowski został ambasadorem marketingowym kawy RL9. Kawę można kupić na razie jedynie w sklepach Kaufland.

Kawa RL9 jest dostępna w kilku wariantach smakowych: crème, espresso, gold. Producent oferuje również różne wersje opakowań: słoiki 200 g, opakowania 250 g i 1 kg. Wizerunek Roberta Lewandowskiego został umieszczony w materiałach reklamowych.

Przed kilkoma tygodniami kawa trafiła do sprzedaży w Niemczech. W tym momencie jest wprowadzana do Polski. Od środy 15 stycznia  jest dostępna w supermarketach Kaufland.

Kawę dostaniemy jeszcze w ofercie promocyjnej, która obowiązuje do 22 stycznia. Do tego czasu opakowanie 250-gramowe opakowanie będzie kosztować 12,99 zł.

Lewandowski otworzył restaurację

Robert Lewandowski angażuje się w wiele różnych biznesów. W październiku ubiegłego roku informowaliśmy o tym, że znany piłkarz wraz z Jackiem Trybuchowskim i Jerzym Krzanowskim otwierają restaurację w stolicy.

Nowy lokal zostanie otwarty w październiku 2020 r. Trybuchowski ujawniał, że menu restauracji nie będzie wyrafinowane. Wspólnicy chcą, aby restauracja była miejscem, w którym każdy może spędzić miło czas w swobodnej atmosferze — jedząc śniadanie czy kolację z rodziną, odbywając lunch biznesowy lub po prostu wieczorem oglądając mecz.

Parter lokalu będzie miał sportowy wystrój, nawiązujący do osoby Roberta Lewandowskiego. Póki co założyciele nie podjęli jeszcze decyzji co do nazwy nowego miejsca. Oceniają, że na inwestycję przeznaczą minimum 5 mln zł.

Inwestycje w startupy

Od pewnego czasu Lewandowski pomaga także startupom. Jednym z nich jest polski Samurai Labs, który opracował system do wykrywania i zapobiegania przemocy w sieci.

Drugi to Lokalnyrolnik.pl, internetowy bazar zdrowej, lokalnej żywności. W spółkę zainwestował wraz z żoną ponad 1 mln zł.

Lokalnyrolnik.pl został założony we wrześniu 2013 roku przez Sylwię Sławińską i Andreja Modica. Serwis odwiedzają osoby, dla których ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia. Produkty zamówione na stronie LokalnyRolnik.pl klient odbiera w wybranym przez siebie wcześniej punkcie odbioru. Najczęściej jest to w przydomowa kawiarnia, pub lub restauracja.