Rozwiń swój startup i pozyskaj fundusze dzięki CEE Startup Challenge

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Rozwiń swój startup i pozyskaj fundusze dzięki CEE Startup Challenge

Udostępnij:

Pojawiła się propozycja dla osób, które chcą rozwinąć swój startup w jednym z krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Wystartowała inicjatywa CEE Startup Challenge, która daje szansę na nowe możliwości rozwoju oraz pozyskanie środków i wsparcia od najlepszych funduszy VC, m.in Next Road Ventures, EIT Inno Energy, Uniqua Ventures, Molten, 500 VC, Flashpoint VC, 212, OTB i Warsaw Equity Group.

Dlaczego warto wziąć udział w CEE Startup Challenge?

CEE Startup Challenge to jedna z największych inicjatyw online skierowanych do startupów z regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Organizatorem projektu jest Vestbee, wiodąca platforma matchmakingowa w Europie, która od lat przyczynia się do rozwoju regionalnego rynku startupowego, z sukcesem łącząc startupy z globalnymi funduszami VC, akceleratorami i korporacjami. W 9. już edycji programu finaliści uzyskają kompleksowe wsparcie w zakresie fundraisingu, a ich pomysły zostaną zaprezentowane przed potencjalnymi inwestorami z wiodących firm VC, m.in Next Road Ventures, EIT Inno Energy, Molten Ventures, 500 Emerging Europe, Warsaw Equity Group, QNBEYOND, Ventures, Flashpoint Venture Debt, Portfolion, OTB Ventures, ORBIT Capital, Elevator Ventures oraz Tilia Impact Ventures.

CEE Startup Challenge to również bezcenna wiedza od najlepszych ekspertów z branży oraz łącznie ponad 250k EUR rabatu na usługi i produkty oferowane przez Partnerów wydarzenia. Należą do nich m.in €100K startup credits od OVHcloud, 90% zniżki na HubSpot for Startups, €15K w Stripe Credits oraz $50K na Mixpanel Growth Plan. Startupy będa również mogły skorzystać z narzędzi biznesowych takich jak Zendesk, Notion, Customer.io, TrustMate, Brand24 i Bouncer, a ich biznes zostanie zaprezentowany medialnie przez MamStartup i Itkey media.

Co więcej, wybrane startupy zostaną zaproszone do udziału w CEE VC Summit 2024 – największej konferencji partnerów funduszy, zreszającej inwestorów z ponad 250 firm.

Kto może się zapisać?

Do udziału w CEE Startup Challenge zapraszamy firmy, które poszukują finansowania na etapie tzw. seed, pre-series A oraz series A w następujących branżach:

 • SaaS & Marketplaces,
 • AI / ML,
 • Fintech & Insurtech,
 • Cybersecurity,
 • Defence and Govtech,
 • Mobility, Industry 4.0 & Manufacturing,
 • Environmental and Sustainable Solutions,
 • Food and Agriculture,
 • Healthcare & Wellbeing,
 • Consumer Technology,
 • Diversity and Inclusion.

Kandydaci mogą aplikować do 17 listopada 2023 r.

Zobacz także

Tar Heel Capital Pathfinder i prywatny inwestor zainwestowali łącznie 1,5 mln zł w platformę teleradiologiczną

Santander Leasing będzie finansował rozwój ChargeEuropa w Polsce