Secfense nawiązuje współpracę z australijską firmą Visium

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Secfense nawiązuje współpracę z australijską firmą Visium

Udostępnij:

Secfense, firma koncentrująca się na usprawnieniu wdrażania uwierzytelniania bezhasłowego i mechanizmów silnego uwierzytelniania, nawiązała współpracę z Visium Networks, dostawcą systemów kamer sieciowych. Celem wspólnych działań jest zapewnienie organizacjom na całym świecie lepszej ochrony i większej wygody w obszarze dostępu do aplikacji i danych. To pierwszy zagraniczny klient krakowskiej spółki.

Visium Networks (wcześniej Australian Security Rentals) od 2000 roku dostarcza sieci kamer IP. Jest integratorem systemów monitoringu wizyjnego i bezpośrednim importerem takich rozwiązań. Inwestuje też w badania i rozwój usług wideo.

Firma wybrała stworzone przez Secfense narzędzie User Access Security Broker (UASB) do ochrony aplikacji internetowych Access Control i systemów VMS dla około 40 użytkowników. Wdrażając rozwiązanie Secfense, Visium Networks wzmacnia bezpieczeństwo, jednocześnie usprawniając uwierzytelnianie i zapewniając płynną obsługę użytkownika.

UASB umożliwia szybkie i bezproblemowe wdrożenie nowoczesnych metod uwierzytelniania, w tym bezhasłowych, we wszystkich aplikacjach, nie wymagając ingerowania w ich kod. Zabezpiecza organizacje odpornym na phishing MFA i zapewnia kompleksową ochronę.

– Połączyliśmy siły z Visium Networks, by zapewnić kolejnym organizacjom płynną i bezpieczną kontrolę dostępu – mówi Tomasz Kowalski, CEO i współzałożyciel Secfense. – Cieszymy się, że dzięki User Access Security Broker możemy podnosić jakość zabezpieczeń coraz większej grupy firm na całym świecie.

– Współpracujemy z Secfense, by poprawić bezpieczeństwo dostępu użytkowników do naszych aplikacji internetowych i systemów. Integrując je z User Access Security Broker, zapewniamy naszym klientom najwyższy poziom ochrony i wygody – komentuje Charm Abeywardana, kierownik ds. informatyki i infrastruktury w Visium Networks.

Łącząc swoje mocne strony, obie firmy pomagają organizacjom wzmocnić ochronę danych, zapobiegać nieautoryzowanemu dostępowi i zapewnić bezpieczne uwierzytelnianie użytkowników w krytycznych systemach.

 

Sztuczna inteligencja stanie się narzędziem cyberprzestępców. Jakie wyzwania stoją przed sektorem cybersecurity?

Tomasz Kowalski (Secfense): Nasze rozwiązanie zostało dostrzeżone, ponieważ jego działanie i wartość dla biznesu jest łatwa do pokazania