Start #krk up, czyli Tydzień Startupów w Krakowie

start krk up czyli tydzien startupow w krakowie
Udostępnij:
Pokazy możliwości związanych z nowoczesnymi technologiami, programowaniem, naukami ścisłymi oraz własnym myśleniem. Warsztaty z podstaw pisania aplikacji w środowisku. NET czy panel o domenach, serwerach i rozpoczynaniu kariery w internecie. Tego dowiesz się podczas start #krk up.

W poniedziałek, 19.10 rozpocznie się start #krk up - tygodniowy festiwal startupów w Krakowie. Wydarzenie, współorganizowane m.in. przez Miasto Kraków, Geek Week, Krakowski Park Technologiczny i Kraków Miastem Startupów, ma integrować społeczność startapową miasta i pokazać jej różnorodność pod względem tematyki, grup odbiorców,a także rodzaju istniejących w niej organizacji i podmiotów.

Zdjęcie uczestników wydarzenia Aghacks | fot. geekweekkrk.pl

W ciągu siedmiu dni, na terenie całego miasta odbędą się warsztaty, panele, szkolenia i spotkania networkingowe. Wśród panelistów przyszłotygodniowego cyklu wydarzeń znalazły się osoby, które oprócz wiedzy teoretycznej mogą pochwalić się ciekawymi realizacjami, mogącymi inspirować młodych ludzi. Każde wydarzenie to duża dawka wiedzy i zastrzyk motywacji do pracy przy własnych projektach.

Kraków już od lat postrzegany jest na jako ośrodek nowoczesnych technologii, rozwijającej się gospodarki, nauki i kultury. Rozwinięta przedsiębiorczość, różnorodny, dynamiczny rynek pracy, sprawiają, że powstaje tu wiele innowacyjnych pomysłów. Wydarzenia takie jak start #krk up potwierdzają tę pozycję i to, że tylko w atmosferze współpracy wiedza i entuzjazm tworzenia przenika między różnymi podmiotami. Organizatorzy wydarzenia zapewniają, że podczas niego każdy z uczestników znajdzie coś dla siebie.

Agenda wydarzenia dostępna jest na stronie start #krk up

-

(Aktualizacja 29.10.2015) A tak wygląda relacja z wydarzenia "Start #krk up":