Startup Shaker – zrób biznes w 48 godzin!

startup shaker zrob biznes w 48 godzin
Udostępnij:
Masz pomysł na biznes, ale nie wiesz, czy to recepta na sukces czy scenariusz wielkiej katastrofy? Chcesz go przetestować i sprawdzić, czy znajdzie potencjalnych klientów?

fot. materiały prasowe 

Marzysz o startupie, ale szukasz jeszcze swojej idei? Zgłoście się i weźcie udział w Startup Shakerze – bezpłatnym wydarzeniu skierowanym do młodych, przedsiębiorczych osób, które odbędzie się w dniach 12-14 maja 2017 roku na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

W Startup Shakerze wezmą udział kilkuosobowe zespoły złożone z osób o różnych kompetencjach. W każdym z drużyn pracować będą studenci i absolwenci z doświadczeniem w marketingu, sprzedaży, projektowaniu graficznym, IT i UX. Podczas intensywnego weekendu będą mogli liczyć na wsparcie mentorów, którzy odpowiedzą na pytania i podzielą się swoim doświadczeniem. Projekt zakończy się prezentacją efektów pracy przed jury, które wybierze dwanaście najlepszych teamów zakwalifikowanych do następnego etapu Startup Shakera – tematycznych warsztatów dotyczących budowania modeli biznesowych, marketingu i pitchingu. 

Udział w Startup Shakerze umożliwi zdobycie wszystkiego, co jest potrzebne do pracy w świetnie prosperującym startupie – narzędzi potrzebnych do zaplanowania swojego modelu biznesowego, technik weryfikacji swojego pomysłu, ale przede wszystkim… kompetentnego, zgranego zespołu!

Wszystkie szczegóły dotyczące projektu można znaleźć na stronie internetowej: www.startupshaker.pl. Tam też znajdują się formularze rejestracyjne!