Startupy i programy akceleracyjne z perspektywy dużej organizacji [podcast]

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Akceleracja korporacje

Udostępnij:

W pierwszym odcinku drugiego sezonu podcastów Huge Thing x Mam Startup, z naszymi gościniami Agnieszką Cichocką, head of acceleration w HugeThing, i Natalią Sadownik, projekt managerką w programie Poland Prize, rozkładamy na czynniki pierwsze temat programów akceleracyjnych z perspektywy dużej organizacji. Swoim punktem widzenia dziewczyny dzielą się w oparciu o doświadczenia zebrane z prowadzenia programów akceleracyjnych – tych komercyjnych jak i współfinansowanych ze środków publicznych.

Huge Thing we współpracy z Mam Startup i przy wsparciu Google For Startups, zapraszają na drugi sezon podcastów zgłębiających obszar innowacji.

Po co dużym organizacjom programy akceleracyjne? Jakie modele może przyjąć program dedykowany startupom? Co musi wiedzieć organizacja, która chce przeprowadzić program akceleracyjny – od czego zacząć? Jakie kompetencje powinna zapewnić?

W rozmowie znajdziecie ogromną dawkę wiedzy, spostrzeżeń i lekcji wyniesionych przez Agnieszkę i Natalię z ich własnych działań 🙂

Serdecznie zapraszamy do wysłuchania najnowszego odcinka! Pozostałe odcinki znajdziecie w zakładce MamStartup Podcast.

Posłuchaj również: