Po co organizacjom innowacje i dlaczego współpraca nie zawsze idzie jak trzeba?

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Po co organizacjom innowacje i dlaczego współpraca nie zawsze idzie jak trzeba?

Udostępnij:

Huge Thing we współpracy z Mam Startup i przy wsparciu Google For Startups, zapraszają na nową serię podcastów zgłębiających obszar innowacji w organizacjach. Przy okazji pierwszego odcinka dla naszych słuchaczy przygotowaliśmy konkurs.

Razem z naszymi gośćmi, rozkładamy na czynniki pierwsze temat innowacji w mniejszych i większych organizacjach. Bez teorii, wyłącznie na podstawie doświadczeń firm i osób, które skutecznie wypracowały swoje definicje i unikatowe podejście do innowacji. Ogromna dawka wiedzy, spostrzeżeń i lekcji wyniesionych przez naszych rozmówców z ich własnych działań.

  • po co organizacjom innowacje?
  • co jest wyzwaniem dla organizacji w podejściu i pracy z innowacjami na co dzień?
  • jak skutecznie podejść do innowacji?

Między innymi na te pytania odpowiedź znajdziecie w pierwszym odcinku podcastów przygotowanych przez Huge Thing i MamStartup, przy wsparciu Google For Startups.

W ramach pierwszego odcinka mamy dla Was mały konkurs. Szukamy nowego słowa na określenie INNOWACJI – to wyświechtane, budzące grymas zmęczenia, odstawiamy na półkę.

Dajcie znać jak, według Was, można nazwać to coś, co wnosi zmianę, usprawnia, optymalizuje, a czasami wręcz rewolucjonizuje działania ludzi i organizacji. Najciekawszą propozycję oczywiście nagrodzimy. Przesyłajcie je do 31 stycznia 2023 r. na adres [email protected]!

Posłuchaj również: