Branża:

marketing i reklama

grafika i design

Finansowanie:

własne

inwestor prywatny

Model biznesowy:

abonament

Imagito

Czym jest Wasz projekt?

Imagito.com jest połączeniem tradycyjnego modelu tworzenia serwisu internetowego oraz nowatorskiego systemu finansowania takiego projektu. Wybraliśmy to co najlepsze z abonamentowych metod płatności za szablony stron www oraz dobrze znanego indywidualnego podejścia do tematu projektowania. W Imagito Klient otrzyma autorską, skrojoną na jego miarę stronę internetową płacąc za nią abonamentowe stawki.

Jaki problem rozwiązujecie?

Działając na rynku reklamy dość często spotykamy się z Klientem, który pragnie wykonać nieskomplikowany serwis internetowy, nie angażując do tego celu ogromnych środków pieniężnych. Tradycyjne metody finansowania takich witryn wymagają zainwestowania kilku - kilkunastu tysięcy złotych. Imagito.com oferuje niewielkie serwisy internetowe w ramach pakietów abonamentowych. Uciekamy jednocześnie od szablonowych rozwiązań tworząc dla każdego Klienta indywidualny projekt graficzny.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Naszymi Klientami są przedsiębiorcy, który pragną zaznaczyć swoją obecność w sieci. Chcą się wyróżnić oryginalnym, autorskim projektem, a jednocześnie nie chcą wydać na ten cel znacznych środków.

Kto stoi za projektem?

Projekt Imagito.com powstał z inicjatywy Agencji Reklamowej Pixelon, która od blisko dekady zajmuje się kształtowaniem wizerunku, głównie w sieci.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Główny moduł projektu uznaliśmy za zakończony. Na chwilę obecną dysponujemy kilkunastoma wdrożeniami naszych projektów. Prowadzimy jednocześnie kolejne rozmowy z kolejnymi przedsiębiorcami.

Jakie są plany rozwoju?

Planowana jest ekspansja w stronę niemieckojęzycznej części Europy. Kolejnym pomysłem zwiększającym konkurencyjność serwisu jest sprzedaż szablonowych materiałów poligraficznych. Jednak jest to w fazie pomysłu, który nie koniecznie zostanie wcielony w życie.