AmelkaSprytna.pl

dzieci i parenting, edukacja
amelkasprytna.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
abonament, freemium
Udostępnij:

AmelkaSprytna.pl to portal zawierający gry i zabawy edukacyjne specjalnie dobrane dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Poprzez intrygujące gry i zgadywanki portal wspomaga wszechstronny rozwój dziecka, harmonijnie rozwijając wyobraźnię, kreatywność, spostrzegawczość...

Czym jest Wasz projekt?

AmelkaSprytna.pl to portal zawierający gry i zabawy edukacyjne specjalnie dobrane dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Poprzez intrygujące gry i zgadywanki portal wspomaga wszechstronny rozwój dziecka, harmonijnie rozwijając wyobraźnię, kreatywność, spostrzegawczość, umiejętność logicznego myślenia i kojarzenia faktów. AmelkaSprytna.pl zawiera starannie dobrane gry i zabawy przygotowane przez pedagogów dziecięcych przy udziale samych dzieci. Gwarantuje to, że oprócz wciągającej i emocjonującej rozrywki portal posiada walory edukacyjne i ogólnorozwojowe.

Jaki problem rozwiązujecie?

Nasz portal, poprzez gry i zabawy, pomaga w harmonijnym rozwoju najważniejszych umiejętności dziecka: wyobraźni, kreatywności, spostrzegawczości, umiejętności logicznego myślenia i kojarzenia faktów, a także wytrwałości i konsekwencji w działaniu.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Nasz projekt kierowany jest do rodziców oraz dzieci w wieku przedszkolnym i w pierwszych klasach szkoły podstawowej.

Kto stoi za projektem?

Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści z branży IT, zarządzania i marketingu przy konsultacji pedagogów dziecięcych i dyplomowanych opiekunów przedszkolnych i szkolnych. Zespół tworzą: Przemysław Chruścicki – pomysłodawca, kierownik projektu, główny programista Silverlight, Krzysztof Czarnota – drugi programista Silverlight, Piotr Synoś – grafik i programista Flash, Jakub Grabowski – tester, Robert Chruścicki – specjalista do spraw marketingu, koordynator merytoryczny. Współpracujemy również z Prywatnym Przedszkolem "Tygrysek" w Rzeszowie.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt został uruchomiony 3-go lutego 2012 roku. W tej chwili wchodzi w fazę intensywnej akcji promocyjnej w internecie. Do końca marca bieżącego roku dostęp do portalu będzie darmowy. Od miesiąca kwietna korzystanie z części gier i zabaw na portalu możliwe będzie po uiszczeniu niewielkiego czasowego abonamentu.

Jakie są plany rozwoju?

Planujemy sukcesywne dodawanie do obecnej, bogatej bazy nowych gier i zabaw, wsparte dalszą intensywną promocją Portalu. Z racji bogatego doświadczenia zespołu w tej dziedzinie planujemy również przenieść aplikację na telefony mobilne (iPhone, Android, Windows Phone 7) oraz tablety. W przyszłości w planach jest również stworzenie gry na platformę Xbox Kinect, której ideą będą ćwiczenia korekcyjne wad postawy dla dzieci.

Startupy

Dodaj startup