Bankometria – porównywarka kont bankowych

biznes i finanse
http://bankometria.pl/
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
reklama
Udostępnij:

Bankometria.pl to nowoczesna strona, która pozwala użytkownikom wygenerować spersonalizowany, niezależny ranking kont osobistych oraz zmienić lub założyć konto.

Czym jest Wasz projekt?

Bankometria.pl to nowoczesna strona, która pozwala użytkownikom wygenerować spersonalizowany, niezależny ranking kont osobistych oraz zmienić lub założyć konto. Porównujemy ponad 100 oferowanych przez banki ROR. Bankometria to strona intuicyjna, prosta w obsłudze, wyróżniająca się na tle konkurencji ciekawą oprawą graficzną.

Jaki problem rozwiązujecie?

Niełatwo jest przeanalizować setki ofert kont bankowych i oszacować opłaty za konto, biorąc pod uwagę wszelkie haczyki zawarte w regulaminach tworzonych przez banki. Nie pomagają też rankingi kont bankowych, ponieważ nie uwzględniają one indywidualnych preferencji danego klienta. Istniejące porównywarki są skomplikowane i zakłócone reklamami, a dostosowywanie parametrów nielogiczne (osoba, która jeszcze nie wie, na jakie chce zmienić konto musi wprowadzić para liczbę przelewów zewnętrznych oraz wypłat z bankomatów obcych). Nasz ranking posiada specjalny algorytm, który rozwiązuje ten problem.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Strona jest kierowana do wszystkich osób, które chcą zmienić lub założyć konto, a w szczególności do ludzi młodych.

Kto stoi za projektem?

Pomysłodawcami i fundatorami są właściciele agencji interaktywnej marketing wizards. Strona została zaprojektowana, opracowana i wykonana przez studentów SGH.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Strona dopiero od niedawna jest dostępna. Obecnie intensywnie koncentrujemy się na działaniach promocyjnych.

Jakie są plany rozwoju?

W ciągu najbliższych miesięcy planujemy dodać nowe produkty bankowe (lokaty, kredyty, pożyczki).

Startupy

Dodaj startup