Cooosh

inna
www.cooosh.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
usługi premium
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Unikalny w skali krajowej projekt firmy sprzątającej, oferującej usługę od momentu złożenia zamówienia do do odbioru usługi od osoby sprzątającej, przez menadżera spółki, kontrolującego jakość jej wykonania. Cooosh.pl bo walka z kurzem nie jest obca naszym pracowników, których nie tylko znamy, ale zatrudniamy. Zostali przeszkoleni, wyposażeni w stroje firmowe ale również ubezpieczeni, w przypadku szkody w miejscu wykonywania pracy. Wyróżnia nas dbałość o porządek. W Cooosh.pl można zamówić wszystko co związane z dbałością o biuro, dom, lub mieszkanie. Oznacza to, że u nas można zamówić doprowadzenie do porządku floty firmowej lub przydomowego ogródka. Całość oparta jest na prostej platformie, na której znajduję się szereg produktów dla firm i klientów indywidualnych, które można zamówić do wykonania w ściśle określonym czasie i oczywiście zapłacić on-line.

Jaki problem rozwiązujecie?

Cooosh.pl oddaje czas, w erze kiedy to właśnie wolny czas stał się największa wartością. Kupując usługę on-line jest ona zawsze automatycznie potwierdzana. Zapytanie o inne usługi są potwierdzane w przeciągu 4 godz, w czasie urzędowania biura, 6 dni w tygodniu. Rozwiązujemy każdy problem związany z porządkiem w biurze, domu, mieszkaniu oraz terenie przyległym. Cooosh.pl jest jedyną firmą oferującą sprzątanie przyjazne alergikom, gwarantujemy trzepanie dywanów, kanap, materacu maszyną Kirby.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Każdy z nas jest potencjalnym klientem Cooosh.pl. Mamy doświadczenie nie tylko w sprzątaniu. Spółka posiada maszyny i wiedzę jak zadbać o czystość auta lub porządek w przydomowym ogrodzie wraz z jego propozycją przeprojektowania. Na zapytanie oferujemy również przeprowadzki.

W jaki sposób projekt ma zarabiać?

Cooosh.pl zarabia sprzedając swoje usługi, wykonywane przez wykwalifikowanych pracowników.

Kto stoi za projektem?

Na czele Cooosh.pl stoi Marta Pińkowska, Prezes zarzadu spółki. Stworzyła podwaliny i zbudowała firmę, która ma być swoistym Concierge każdego biura i domu. Jej celem jest wnieść poziom usługi pomocy wokół biura i domu na poziom, który do tej pory był nieosiągalny na rynku. Zdobywała doświadczenie w budowaniu biznesu w takich międzynarodowych spółkach jak GTS Poland, obecnie pod marką T-Moble, czy też globalny Mitac Technologies (nawigacje MIO).

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Spóka Cooosh.pl została zarejestrowana w grudniu 2016. Przez kolejne 3 miesiące trwały intensywne i staranne przygotowania do rozpoczęcia działalności operacyjnej, która ruszyła w marcu 2017. W tym czasie trwała rekrutacja i szkolenia pracowników. Okres ten to również czas poważnych inwestycji w sprzęt i urządzenia, które maja gwarantować najwyższy standard usługi. Obecnie pierwsi klienci indywidualni, jak również instytucjonalni gwarantują pokrycie jedynie części inwestycji, natomiast 5-letni biznes plan zakłada zwrot inwestycji już sprawozdaniu za 2018.

Jakie są plany rozwoju?

Rok 2017 to czas intensywnych inwestycji i budowania marki. Plany nie zakładają agresywnej kampanii czy tez rozpychania się na rynku, jako że produkt Cooosh.pl jest unikalnym w skali Polski. Obecnie usługi oferowane są w Warszawie i gminach przyległych, kolejne kroki zostaną skierowane na południowy-zachód Polski.

Startupy

Dodaj startup