Dietetycyonline.pl - porady dietetyczno-żywieniowe dla Ciebie

zdrowie i uroda
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
abonament, usługi premium
Udostępnij:

DietetycyOnline.pl rozwiewają mity, służą radą i „przyjmują” o każdej porze. To właśnie wyróżnia tworzony przez profesjonalistów z zakresu dietetyki, nowy serwis DietetycyOnline.pl, który działa jak wirtualny gabinet.

Czym jest Wasz projekt?

DietetycyOnline.pl rozwiewają mity, służą radą i „przyjmują” o każdej porze. To właśnie wyróżnia tworzony przez profesjonalistów z zakresu dietetyki, nowy serwis DietetycyOnline.pl, który działa jak wirtualny gabinet. Serwis poświęcony dietom i zdrowemu stylowi życia skierowany jest do wszystkich, którzy chcą zasięgnąć porady od wykwalifikowanych dietetyków. Zaletą portalu jest indywidualna współpraca użytkownika z ekspertem, który zakłada mu „dziennik” i opracowuje program żywienia dostosowany do wymagań, stylu życia i predyspozycji.

Jaki problem rozwiązujecie?

Specjaliści są cały czas dostępni – można porozumiewać się z nimi telefonicznie, na chacie, poprzez sms i mail, co wyróżnia portal DietetycyOnline.pl spośród wielu innych serwisów poradnikowych. Rozwiązujemy problem odchudzania zdrowego żywienia.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Do kobiet i mężczyzn dbających o siebie.

Kto stoi za projektem?

Za projektem stoi firma Qiwinet Sp.z o.o.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt stoi na etapie rozwoju, dojdzie jeszcze kilka ciekawych form i działów min. Fitness, uroda, etc. Obecnie, po miesiącu, mamy ponad 35 000 unikalnych użytkowników portalu.

Jakie są plany rozwoju?

Plany... dość ambitne. Chcemy zdobyć dużą grupę użytkowników czynnie biorących udział w rozwoju portalu. Widzimy miejsce na tego typu serwis na rynku i ten model biznesowy.

Startupy

Dodaj startup