Digitare.pl

informatyka i programowanie, e-commerce, aplikacje
https://digitare.pl
Finansowanie:
inne
Model biznesowy:
pośrednictwo
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Digitare.pl to serwis internetowy do zamawiania stron www dla firm. Łączymy webmasterów z firmami potrzebującymi nowej strony. Cały proces odbywa się online w naszym serwisie: prowadzimy klienta od złożenia zamówienia, przez wybór grafiki i treści, płatność i wprowadzanie zmian w projekcie, aż do otrzymania gotowej strony. Wykonawcami zleceń są zweryfikowani przez nas, doświadczeni webmasterzy pracujący zgodnie z zasadami Digitare. Zapewniamy terminowość, gwarancję jakości i wsłuchiwanie się w potrzeby klienta. Proces zakupu i tworzenia strony przebiega online i ma stały harmonogram. Po otrzymaniu propozycji od webmastera, Klient może zgłaszać swoje uwagi dzięki autorskiemu narzędziu do nanoszenia uwag na projekcie strony. Jeśli strona nie spełnia wymagań Klienta, gwarantujemy zwrot środków.

Jaki problem rozwiązujecie?

Firmy znają się na tym, czym zajmują się na codzień, a nie na tworzeniu stron internetowych. Przedsiębiorcy szukający nowej strony dla swojej firmy często nie wiedzą od czego zacząć: jak i gdzie kupić taką, która będzie odpowiadać ich oczekiwaniom i warunkom finansowym. Z kolei webmasterzy lubią tworzyć strony, a nie przepadają za poszukiwaniem zleceń i częstymi spotkaniami w cztery z klientami. Klienci nie są świadomi kosztów i usług dostępnych na rynku stron www, co powoduje, że webmasterzy dużo czasu poświęcają na edukowanie klientów.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Każda firma może u nas zamówić stronę, ale grupą docelową są małe, rozwijające się przedsiębiorstwa. Wykonawcami są doświadczeni webmasterzy prowadzący własną działalność lub zrzeszeni w niewielkich firmach informatycznych.

W jaki sposób projekt ma zarabiać?

Koszt zamówionej strony zawiera: wynagrodzenie webmastera, cenę zakupu szablonu, hostingu i domeny oraz marżę dla serwisu Digitare.

Kto stoi za projektem?

Projekt tworzy grupa młodych przedsiębiorczych osób o zróżnicowanych umiejętnościach. Znamy się na rozwoju serwisów internetowych, marketingu online i programowaniu.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Po trwających kilka miesięcy badaniach rynku i tworzeniu serwisu, właśnie wystartowaliśmy z Digitare, które na rynku dostępne jest od lipca 2018.

Jakie są plany rozwoju?

Chcemy stale poszerzać ofertę Digitare o kolejne usługi marketingowe, by docelowo stworzyć miejsce kompleksowej obsługi firm chcących rozwijać się w sieci.

Startupy

Dodaj startup