Erasmusinn

nieruchomości, edukacja
erasmusinn.com
Finansowanie:
business angels, inwestor prywatny
Model biznesowy:
pośrednictwo
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Erasmusinn jest platformą mieszkaniową dla studentów i praktykanów międzynarodowych, gdzie proces dotyczący wynajmu mieszkania lub pokoju odbywa się online.

Jaki problem rozwiązujecie?

Pozwalamy uniknąć wysokich opłat za wypłaty zagraniczne za pośrednictwem naszego systemu płatności online. Używamy danych facebooka by dopasować studentów do odpowiedniego hosta. Oszczędzamy czas dzięki umieszczeniu dokładnych zdjęć i opisów nieruchomości, co pozwala na wynajem z dowolnego miejsca na świecie w dowolnej lokalizacji. Promujemy nieruchomości poprzez nasze aktywności marketingowe oraz partnerstwa z uniwersytetami.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Do studentów, stażystów, osób pracujących, właścicieli nieruchomości, agencji nieruchomości.

W jaki sposób projekt ma zarabiać?

Projekt zarabia opierając się na systemie prowizyjnym.

Kto stoi za projektem?

Firma założona przez byłych studentów międzynarodowych w ubiegłym roku. pomysł na Erasmusinn początkowo rozwinął się z grupy na Facebooku dla lokalnej społeczności Erasmus. Can Koseoglu CEO

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Jesteśmy na etapie $500K na podstawie analizy TTM.

Jakie są plany rozwoju?

Wizją jest stworzenie czegoś, co zamieni każdego z naszych partnerów akademickich w ich własną agencję nieruchomości dla studentów. Zamiast pojedynczych rezerwacji, doradca akademicki może czerpać z naszej bazy by zorganizować lokale dla setek studentów jednocześnie. Staramy się rozszerzyć działalność na rynkach europejskich m.in. polskim, oraz w przyszłości na rynki światowe.

Startupy

Dodaj startup