FajneCV.pl

kariera i rekrutacja, aplikacje
http://www.fajnecv.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
freemium
Udostępnij:

FajneCV.pl to miejsce, gdzie za darmo wygenerujesz profesjonalne dokumenty rekrutacyjne. Oferujemy prosty w obsłudze program, pozwalający bez problemów stworzyć profesjonalne CV w kilka minut.

Czym jest Wasz projekt?

FajneCV.pl to miejsce, gdzie za darmo wygenerujesz profesjonalne dokumenty rekrutacyjne. Oferujemy prosty w obsłudze program, pozwalający bez problemów stworzyć profesjonalne CV w kilka minut. Nie musisz nic instalować na swoim komputerze, ani przedzierać się przez wielostronicowe instrukcje obsługi internetowych aplikacji. Zapisujesz swoje CV w wybranym formacie (.doc, .pdf lub .html - strona internetowa online), możesz je również wysłać mailem bezpośrednio do pracodawcy.

Jaki problem rozwiązujecie?

Rozwiązujemy problem monotonnych CV które trafiają na biurka pracodawców, problemów przy ich tworzeniu (rozjeżdżające się dokumenty). Chcemy aby tworzenie dokumentów rekrutacyjnych było.. Fajne :)

Do kogo kierujecie swój projekt?

Kierujemy projekt do wszystkich, którzy szukają pracy i są na etapie tworzenia CV oraz listu motywacyjnego. Do tych co chcą mieć ciekawe, fajne dokumenty rekrutacyjne, przy tym skorzystać z przyjemnego generatora CV. Dokumenty które zawsze będą pod ręka w jednym miejscu.

Kto stoi za projektem?

Jest to projekt prywatny, ludzie którzy potrzebowali stworzyć CV jaki i Ci którzy dostają białe kartki, którymi przyszli pracownicy nazywają CV

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Ruszamy z projektem 4 Października. W okresie testów które trwały kilka dni zarejestrowało się kilkadziesiąt osób

Jakie są plany rozwoju?

W przeciągu kilku miesięcy planujemy: - dodaniu kolejnych szablonów CV - integracje z google DOCS - integracja z GoldenLine, linkedin - kilka wersji językowych Oraz inne rzeczy które wynikną z użytkowania serwisu

Startupy

Dodaj startup