Faktury

biznes i finanse
https://faktury.pl/
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
inny, abonament, pośrednictwo, freemium, usługi premium
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Najbardziej elastycznym narzędziem do fakturowania i zarządzania magazynami produktów, jaki do tej pory stworzono. Faktury.pl to potężne narzędzie do pracy w każdej firmie, które usprawnia i przyspiesza cały proces tworzenia i obiegu wystawiania faktur, ofert handlowych oraz wszystkich innych dokumentów księgowych i nieksięgowych. Dodatkowo posiada moduł magazynu, w którym możemy w pełni zarządzać wszystkimi swoimi produktami w firmie czy oddziałach.

Jaki problem rozwiązujecie?

Podstawowy, czyli wystawiania faktur oraz wszelkich dokumentów księgowych i innych, które każda firma na co dzień potrzebuje. Program umożliwia prowadzenie magazynów, zarządzanie produktami tworzenie zestawów (kompletów) nadawanie im własnych parametrów, ogólnie rzecz biorąc wszystko czego potrzebuje mała lub duża firma handlowa.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Od początku projekt był przeznaczony do małych i średnich firm z nastawieniem na duże firmy handlowo usługowe, jednak przygotowaliśmy również ofertę dla mikro firm, które chcemy, aby rozwijały się wraz z nami. Z racji, że program posiada bardzo rozbudowane możliwości personalizacji produktów lub usług z obsługa magazynową nasza grupa docelowa jest decydowanie szersza.

W jaki sposób projekt ma zarabiać?

Projekt będzie działał w modelu SAS czyli abonamentowym, mamy przygotowane kilka pakietów abonamentowych spersonalizowanych pod każdy rodzaj działalności. Zarówno duże jak i małe firmy znajdą atrakcyjną ofertę dla swojej działalności.

Kto stoi za projektem?

Twórcy serwisu afaktury.pl - oczywiście tym razem nad projektem pracuje jeszcze więcej osób i firm zewnętrznych. W tym roku mija 10 lat od naszego pierwszego projektu związanego z efakturowaniem. Zatem nasze doświadczenie z pewnością zaowocowało w niespotykanych do tej pory rozwiązaniach, które będą codziennie ułatwiać i przyspieszać tysiącom firm tworzenie, zarządzanie i obieg dokumentów.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Właśnie uruchomiliśmy wersję beta, do końca roku planujemy z niej wyjść i dopiero wówczas zacząć pobierać abonamenty. Jest już kilkadziesiąt zarejestrowanych firm przez pierwszy tydzień widoczności serwisu :) (bez żadnej reklamy i PR) - widać, że odpowiedni adres www robi dobrą robotę. Oceny od pierwszych zarejestrowanych firm są mega pozytywne, co nas bardzo cieszy i obliguje do jeszcze cięższej pracy.

Jakie są plany rozwoju?

Jak najszybciej wyjść z wersji beta, rozwój zgodnie z oczekiwaniami klientów zewnętrzne integracje rynki zagraniczne

Startupy

Dodaj startup