GlobKurier

inna
www.globkurier.pl
Finansowanie:
inne
Model biznesowy:
inny
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

GlobKurier.pl to operator logistyczny pozwalający użytkownikom na szybkie i sprawne zamawianie transportu przesyłek krajowych i międzynarodowych. Naszym celem jest umożliwienie porównania ofert przewoźników, co pozwala dostosować do użytkownika odpowiednią usługę w kilka sekund. Dodatkowe możliwości portalu to integracje z platformami sklepowymi. Posiadamy dedykowaną wtyczkę na te platformy, dzięki czemu zamawianie dużych ilości przesyłek jest prostą i szybką czynnością. Korzystanie z wtyczki integracyjnej do platformy jest całkowicie bezpłatne.

Jaki problem rozwiązujecie?

Pomagamy porównać oferty przewoźników i wysyłać przesyłki automatycznie, bez zbędnych formalności oraz znacząco zminimalizować koszty wysyłki. Podsumowując, już na starcie Twojego biznesu masz możliwość korzystania z rozwiązań i stawek, jakie mają naprawdę duże przedsiębiorstwa. Klienci indywidualni również mogą skorzystać z GlobKurier.pl bez posiadania odrębnej umowy z przewoźnikiem, wyceniając swoją przesyłkę błyskawicznie. Dodatkowo formalności i inne skomplikowane czynności bierzemy na siebie, co jest szczególnie istotne w przypadku przesyłek o nietypowych wymiarach lub zawartości. Każdemu przecież zdarza się wysyłać przedmiot, który nie należy do standardowych.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Projekt jest skierowany zarówno do podmiotów biznesowych jak i indywidualnych. Każdy może skorzystać z usług. Posiadamy także ofertę dla startupów, dzięki czemu mogą one obniżyć koszty prowadzenia działalności. Zdajemy sobie sprawę, że pierwsze kroki stawiane w biznesie bywają trudne, dlatego inne startupy mogą liczyć na nasze wsparcie i odpowiednie dostosowanie oferty. Niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności.

W jaki sposób projekt ma zarabiać?

Cel finansowy osiągamy poprzez oferowane usługi kurierskie oraz automatyzację procesu nadawania przesyłek, dzięki współpracy z najlepszymi przewoźnikami i platformami sklepowymi. Klienci natomiast otrzymują bezpłatne narzędzia do zamawiania przesyłek i atrakcyjne stawki, a także możliwość pobrania darmowej wtyczki na platformy sklepowe.

Kto stoi za projektem?

Za projektem stoją głównie wszyscy Klienci indywidualni i biznesowi, którzy mieli problem z nadaniem przesyłki krajowej lub międzynarodowej w prosty sposób i zdecydowali się na nasze rozwiązania. Pomysłodawcą natomiast jest Mateusz Pycia, który rozbudowuje przedsiębiorstwo oraz łączy i koordynuje pracę specjalistów we wszystkich działach.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Obsługujemy kilkadziesiąt tysięcy klientów, od początkujących biznesów po międzynarodowe korporacje. Najbardziej cieszą nas pozytywne opinie naszych użytkowników oraz to, że nasi Klienci polecają nas dalej, i to jest dla nas najlepszym wynikiem. Cały czas jest w nas idea startup’u, bo zdajemy sobie sprawę, że każdego dnia należy dostosowywać się do szybko zmieniającego się świata i codziennie rozwijać na nowo.

Jakie są plany rozwoju?

Planujemy rozwijać się cały czas i poszerzać zakres usług o nowe funkcjonalności wtyczek oraz wdrażać inne rozwiązania, ułatwiające użytkownikom korzystanie z platformy. W szczególności rozwijamy się w kierunku delivery automation, co dla klientów o większych potrzebach jest szczególnie istotne.

Startupy

Dodaj startup