Homecierge

inna, lifestyle, społeczność
www.homecierge.pl
Finansowanie:
inwestor prywatny, własne
Model biznesowy:
inny
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Homecierge świadczy wszelkie usługi concierge - załatwianie spraw codziennych i niecodziennych – poczynając od zrobienia zakupów czy wyprowadzeniu psa, przez zorganizowanie przeprowadzki, po organizację wesela. Celem firmy jest odciążenie klienta od natłoku codziennych obowiązków i umożliwienie spędzania większej ilości czasu z rodziną i przyjaciółmi. Homecierge jest firmą, do której można zwrócić się o każdej porze dnia i nocy, a hasło przewodnie brzmi - "Spróbuj nas zaskoczyć!", ponieważ dla Homecierge nie ma rzeczy niemożliwych do wykonania.

Jaki problem rozwiązujecie?

Homecierge pomaga odciążyć od natłoku spraw oraz braku czasu na robienie tego, co sprawia nam przyjemność z tymi, na których najbardziej nam zależy. Obowiązki ograniczają – a Homecierge załatwi je za Ciebie.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Projekt skierowany jest zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm oraz instytucji. Nasze usługi kierujemy do każdego, kto ceni swój wolny czas.

W jaki sposób projekt ma zarabiać?

Klient kupuje pakiet godzin i sam decyduje, kiedy i na co go wykorzysta. Dodatkowym zarobkiem jest współpraca z firmami związana z wykonywaniem konkretnych zleceń oraz deweloperami, którzy zapewniają swoim mieszkańcom możliwość korzystania z usług concierge.

Kto stoi za projektem?

Założycielami firmy są Michał Przyłuski i Jakub Sosnowski, którzy posiadają wieloletnią praktykę w branży concierge. Poznali się pracując w pierwszej polskiej firmie świadczącej usługi concierge, gdzie obaj przechodzili przez drabinkę ścieżki kariery zaczynając od stanowiska kuriera, a kończąc jako asystent klienta. Postanowili założyć własną firmę, która oferuje takie usługi na dużo większą skalę.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt cały czas znajduje się w fazie rozwoju i pozyskiwania nowych klientów. Obecnie Homecierge obsługuje około 30 klientów indywidualnych miesięcznie oraz współpracuje na stałe z kilkoma firmami.

Jakie są plany rozwoju?

Głównym celem firmy jest rozpoczęcie współpracy z deweloperami oraz obsługa korporacji w zakresie świadczenia usług concierge. Firma planuje też ekspansję w innych miastach Polski.

Startupy

Dodaj startup