iMoto

transport i komunikacja, społeczność, aplikacje
www.imoto.zone
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
inny
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

iMoto to pierwszy wirtualny garaż dla posiadaczy motocykli i samochodów. iMoto to jedyne tak kompleksowe rozwiązanie, które w jednym miejscu skupia wszystkie niezbędne informacje i usługi związane z utrzymaniem i serwisowaniem pojazdu, a także zapewnia przydatne porady i rozrywkę fanom motoryzacji. To pierwszy tego typu portal na świecie.

Jaki problem rozwiązujecie?

Dla każdego posiadacza pojazdu - wszystko w jednym miejscu! Książka serwisowa, tanie i precyzyjne zakupy, darmowe ogłoszenia, sprawdzeni usługodawcy, porady specjalistów i najlepszych dziennikarzy, społeczność oraz wiele wiele innych. Już nie trzeba "w ciemno" szukać pomocy w internecie. Tu jest wszystko!

Do kogo kierujecie swój projekt?

Właściciele pojazdów, począwszy od początkujących i niezorientowanych - do zaawansowanych oraz ekspertów. Również dla tych, którzy po prostu interesują się motoryzacją. Czyli 80% populacji.

W jaki sposób projekt ma zarabiać?

Projekt jest platformą, dzięki której użytkownicy końcowi generują wymierne korzyści (np. tanie zakupy), albo wręcz zarabiają (ankiety, testy itp.). Inicjatywna generuje przychody ze współpracy z partnerami biznesowymi z branży (marki, dystrybutorzy, producenci paliwa, usługi finansowe, itd.).

Kto stoi za projektem?

Starhouse Sp. z o.o. - założona do tego celu.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Wdrożenie 16.11.2016. Po wstępnych poprawkach budujemy bazę (teraz ok kilkanaście tys. użytkowników).

Jakie są plany rozwoju?

W trakcie realizacji i w planach - kolejne funkcjonalności.

Startupy

Dodaj startup