INSTY.io

inna, społeczność, edukacja, produktywność
https://insty.io
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
abonament, usługi premium
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

INSTY.io to łatwa w obsłudze platforma, pozwalająca na przeprowadzanie ankiet i testów. Korzystając z naszej usługi użytkownicy mają możliwość tworzenia ankiet samodzielnie lub wraz z innymi osobami. Platforma daje dostęp do prostego kreatora, który pozwala na stworzenie swojego kwestionariusza i udostępniania go respondentom. Dodatkowo serwis daje możliwość śledzenia wyników na żywo bez konieczności odświeżania strony.

Jaki problem rozwiązujecie?

Rynek oferuje nam kilka serwisów oferujących definiowanie własnych ankiet i kwestionariuszy. Mają jednak one jeden zasadniczy problem - są skomplikowane, a tworzenie ankiety jest czasochłonne i nieintuicyjne. My ten problem rozwiązujemy. Od początku projektu stawialiśmy na prosty proces tworzenia i udostępniania ankiet w celu zebrania interesujących nas wyników. Przetestowaliśmy portal na sporej grupie osób. Odbiór okazał się pozytywny, dlatego postanowiliśmy kontynuować projekt.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Projekt kierujemy do osób prywatnych, grup studentów oraz firm. INSTY.io to nie tylko platforma do ankiet czy testów, ale również narzędzie, które można wykorzystać np. do monitorowania własnego budżetu domowego.

W jaki sposób projekt ma zarabiać?

W tym momencie przewidziane mamy trzy pakiety, w tym dwa płatne. Dodatkowo podjęliśmy kroki, które powinny przynieść nam klientów biznesowych. Z tymi klientami planujemy podpisać umowy indywidualne, które będą dopasowane do ich bieżących potrzeb.

Kto stoi za projektem?

Założycielami oraz wykonawcami projektu są dwaj dżentelmeni z pomorza, którzy znają się od wielu lat oraz mają za sobą kilka ukończonych i udanych projektów.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt jest po etapie testowania na zamkniętej grupie osób. Wszystkie funkcjonalności, które naszym zdaniem powinny znaleźć się w wersji MVP projektu zostały ukończone. W tym momencie zajmujemy się reklamą oraz przygotowaniami do realizacji kolejnych celów w modelu biznesowym usługi.

Jakie są plany rozwoju?

Po analizie rynku usług związanych z przeprowadzaniem badań, testów i ankiet widzimy że jest tam sporo miejsca na wprowadzenie pewnych innowacji. W pierwszej fazie produktu zależało nam w szczególności na intuicyjnej obsłudze oraz szybkim tworzeniu i udostępnianiu ankiety. Kolejne funkcjonalności wprowadzające dodatkowe usprawnienia planujemy wdrożyć w najbliższych miesiącach. Pracujemy również nad rozwojem platformy poza naszym granicami, otwierając się na rynki europejskie . Mamy jednak na uwadze pierwotne założenia projektu i naszym celem będzie zachowanie bieżącej intuicyjności tworzenia i udostępniania ankiet oraz testów.

Startupy

Dodaj startup