KinderCrm

edukacja, aplikacje
www.kindercrm.pl
Finansowanie:
inwestor prywatny, własne
Model biznesowy:
abonament
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

KinderCrm to aplikacja internetowa stworzona z myślą o przedszkolach, żłobkach oraz klubach malucha. Aplikacja jest narzędziem, które pozwoli na zoptymalizowanie pracy przedszkola poprzez automatyzację codziennych lub comiesięcznych procesów. Dodatkowo KinderCrm stanowi wygodne połaczenie pomiędzy przedszkolem, pracownikami przedszkola oraz rodzicami. Na rynku jesteśmy od listopada 2016.

Jaki problem rozwiązujecie?

Aplikacja powstała w porozumieniu z grupą placówek przedszkolnych. Przeanalizowane zostały typowe problemy. Okazało się, że najwięcej problemów stanowi comiesięczne generowanie rozliczeń na podstawie obecności, prowadzenie ewidencji, a także zgłaszanie nieobecności. Dodatkowo w przedszkolach przeprowadzone zostały ankiety z rodzicami, co można zmienić, aby poprawić pracę przedszkola. Na tej podstawie stworzona została lista funkcjonalności, w które aplikacja została wyposażona. Z najważniejszych należy wymienić dostęp do platformy dla pracowników i rodziców, dostęp do bieżącego salda, możliwość zgłaszania nieobecności dziecka poprzez wiadomość SMS, plan dnia dziecka, komunikacja z rodzicami, aplikacja mobilna i wiele innych. Obecnie aplikacja składa się z 23 modułów pozwalających na poprawę pracy przedszkola oraz wzrost jego konkurencyjności na tle innych placówek.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Przede wszystkim do właścicieli przedszkoli. To przede wszystkim właścicielom przedszkoli aplikacja ułatwi życie. W momencie wdrożenia do przedszkola równocześie wartość dodana otrzymuja rodzice, którzy mogą korzystać z jej możliwości.

W jaki sposób projekt ma zarabiać?

Jedyna opłatę jaką ponosi właściciel jest niski miesięczny abonament niezależnie od liczby dzieci czy rodziców dodanych do aplikacji. Rodzice i inni użytkownicy mogą korzystać z aplikacji bez ponoszenia opłat.

Kto stoi za projektem?

Zespół ambitnych i doświadczonych ludzi, którzy w porozumieniu z przedszkolami oraz rodzicami stworzyli jedyna na rynku aplikację KinderCrm.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Aplikacja została wdrożona we wszystkich partnerskich przedszkolach oraz zdobywamy kolejnych komercyjnych Klientów

Jakie są plany rozwoju?

Dalszy rozwój aplikacji ustalany jest na bieżąco z Klientami na podstawie ich dalszych oczekiwań. Na pewno planujemy rozbudować funkcje aplikacji mobilnej o dodatkowe funkcje. Badamy możliwość ekspansji na inne kraje.

Startupy

Dodaj startup