LingRoom

edukacja
www.lingroom.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
pośrednictwo
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Lingroom to platforma łącząca uczniów z prywatnymi nauczycielami lub szkołami językowymi. Pozwala na łatwe wyszukiwanie sprawdzonych lektorów językowych w Twoim mieście. LingRoom zapewnia pełen komfort zarządzania lekcjami, dostęp do materiałów edukacyjnych, jak również wgląd do spersonalizowanych raportów dot. postępów w nauce.

Jaki problem rozwiązujecie?

Po stronie ucznia: LingRoom łączy setki sprawdzonych nauczycieli z uczącymi się języka na każdym poziomie. System ułatwia wyszukiwanie poleconych lektorów językowych i wygodną rejestrację na zajęcia tematyczne. Po stronie nauczycieli: LingRoom zapewnia stały i systematyczny dopływ nowych słuchaczy, ubezpieczenie zdrowotne oraz bezpłatne narzędzie do planowania i zarządzania kursem.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Lektorów oraz uczących się języków obcych.

W jaki sposób projekt ma zarabiać?

Lingroom pobiera 15% prowizji z każdej płatnej lekcji przeprowadzonej za pośrednictwem platformy.

Kto stoi za projektem?

Agnieszka Krych - filolog, lektorka języka polskiego jako obcego, która postanowiła wykorzystać swoje doświadczenie do stworzenia pierwszego, prawdziwie komfortowego miejsca pracy dla wykwalifikowanych lektorów, a tym samym najlepszej bazy kursów językowych dla uczniów.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Publiczna Beta

Jakie są plany rozwoju?

Do grudnia 2017 projekt jest w fazie otwartych testów beta. Od stycznia 2018 roku platforma będzie w pełni funkcjonalna dla nauczycieli i uczniów.

Startupy

Dodaj startup