Mojekspert

prawo i przepisy, informatyka i programowanie, marketing i reklama, biznes i finanse, aplikacje
www.mojekspert.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
abonament
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Projekt jest aplikacją mającą za zadnie wspomagać ekspertów z dziedzin prawa i finansów tj.: doradców finansowych, biura rachunkowe, agentów ubezpieczeniowych i prawników w działaniach wizerunkowo-reklamowych. Pozwala on na dotarcie do grona potencjalnych klientów oraz zbudować swój wizerunek eksperta między innymi poprzez publikowanie specjalistycznych artykułów.

Jaki problem rozwiązujecie?

Ze strony użytkownika głównym problemem w ww. dziedzinach jest znalezienie rzetelnej oraz profesjonalnej opieki prawnej oraz finansowej. Za naszą zachodnią granicą większość młodych ludzi wchodzących w dorosłe życie jest zabierana przez swoich rodziców do ww. specjalistów po to aby ich przyszłe życie było jak najmniej narażone na błędy finansowo-prawne. W polsce niestety tak nie jest i my chcemy to zmienić. Chcemy aby każda polska rodzina miała dostęp do najlepszych specjalistów z ww. dziedzin w swojej okolicy. Z punktu widzenia ekspertów portal rozwiązuje problem pozyskiwania klientów oraz budowania wizerunku profesjonalisty co w dziedzinach prawa i finansów jest niezmiernie ważne. Ponadto poprzez szeroko pojęte działania marketingowe pozwala na zwiększenie zasięgu pracy konkretnych ekspertów.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Projekt jest kierowany do specjalistów z dziedzn prawa i finansów tj.: doradców finansowych, biura rachunkowe, agentów ubezpieczeniowych, prawników oraz osób poszukujących pomocy, w tych dwóch jakże mocno pomijanych w dzisiejszej edukacji dziedzinach.

W jaki sposób projekt ma zarabiać?

Projekt zarabia poprzez płatności uiszczane przez ekspertów za możliwość korzystania z serwisu. Dodatkowo pierwszy miesiąc korzystania jest darmowy.

Kto stoi za projektem?

Projekt został stworzony przez zespół programistów oraz specjalistów z ww. dziedzin. Osoby biorące udział w projekcie są jednocześnie pasjonatami zagadnień z dziedzin prawa i finansów.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt jest na etapie wprowadzania na rynek. Premiera nastąpiła 18.04.2017.

Jakie są plany rozwoju?

Plany rozwoju przewidują w najbliższym czasie włączenie kilku dodatkowych funkcji w systemie tak aby użytkownicy łatwiej mogli wybierać ekspertów oraz by eksperci w jeszcze lepszy i bardziej efektywny sposób mogli promować swoją markę. Funkcję obejmują między innymi: globalne wysyłanie zapytań do ekspertów z danego regionu, automatyczne dodawanie publikacji napisanych przez ekspertów do ich mediów społecznościowych,Mdostęp do listy nowo powstałych firm z danego regionu dla ekspertów po to aby mogli bezpośrednio kontaktować się z potencjalnymi klientami

Startupy

Dodaj startup