MoodBox

moda i uroda
moodbox.com.pl/
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
abonament
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Moodbox jest pierwszym w Polsce Boxem stylizacyjnym. To usługa dobierania ubrań i dodatków na podstawie wypełnionego formularza on-line. Stylizacje są idealnie dopasowane do odbiorcy, tworzą kompletny look dostarczany do rąk Klienta. W Moodboxie można znaleźć produkty wysokiej jakości, głównie od polskich projektantów - stąd wyjątkowość i unikatowość takiego zestawu. Wyznajemy zasadę “slow fashion” więc w miarę możliwości i przeznaczonych finansów kompletujemy zestawy w ich myśl. Skupiamy się na ponadczasowości i dopasowujemy ubrania do tych, które każda kobieta ma w swojej szafie. Do pudełka załączamy moodboard, który pomaga w zestawianiu poszczególnych elementów oraz opis dlaczego właśnie te ubrania wybrałyśmy, jak je łączyć i na co zwrócić uwagę podczas ubierania.

Jaki problem rozwiązujecie?

Wszystko robimy samodzielnie, dlatego nasza usługa jest wyjątkowa. Nie mamy stworzonego programu, który dobiera zestawy za nas. Na podstawie formularza jesteśmy w stanie dokładnie określić jaki rozmiar ma klient oraz czego potrzebuje i wybrać dla niego idealne ubrania i dodatki. Klient w ciągu dwóch tygodni otrzymuje pudełko do domu. Już nieraz słyszałyśmy, że cieszą się jak na prezent gwiazdkowy ;)

Do kogo kierujecie swój projekt?

Moodbox jest stworzony dla osób, które nie mają czasu na zakupy lub nie lubią krążyć po centrach handlowych. Pomaga osobom nie interesującym się modą, ale chcącym dobrze wyglądać. Box jest również dobrym rozwiązaniem dla młodych matek, które nie mogą wyjść na zakupy, dla business woman, które potrzebują zestawów do biura i na spotkania. Kierujemy taką usługę do wszystkich kobiet, które potrzebują rady, ale też do tych, które lubią niespodzianki! Internet tonie w ogromnych ilościach sklepów internetowych - my selekcjonujemy wśród nich perełki - dzięki czemu nasze klientki nie muszą się tym zajmować.

W jaki sposób projekt ma zarabiać?

Cenę za zamówione pudełko Moodbox klient dopasowuje do swoich możliwości finansowych. Po dokonaniu wpłaty w ciągu 2 tygodni otrzyma gotową stylizację wprost pod swoje drzwi. Przesyłka wliczona jest w cenę pudełka.

Kto stoi za projektem?

Dwie entuzjastki mody ;) Wpadłyśmy na ten pomysł i same go realizujemy. Jednak szukamy inwestorów/mentorów, co pozwoli nam się rozwijać i stworzyć rozpoznawalną i prężnie działającą markę.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

-

Jakie są plany rozwoju?

Chcemy wystartować z męskimi stylizacjami. Wiemy, że to strzał w dziesiątkę, ponieważ jest bardzo wielu mężczyzn potrzebujących tego typu usługi. Mamy już długą listę zapisanych panów którzy czekają na start.

Startupy

Dodaj startup