mySimple.city

rozrywka, turystyka, społeczność, social media
www.mysimple.city
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
inny, freemium, usługi premium
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

mySimple.city to platforma internetowa bazująca na sharing economy, która łączy użytkowników w globalną społeczność gospodarzy oraz podróżnych odwiedzających wybrane miasta.

Jaki problem rozwiązujecie?

Dzięki platformie mySimple.city, każdy z podróżnych odwiedzając wybrane miasto, może uzyskać pomoc od gospodarza, który mieszka w tym mieście. Przekrój usług jakie oferują gospodarze jest bardzo duży, od przygotowania przewodnika dla podróżnego po obwiezienie po mieście, zakupie biletów, zorganizowanie wieczoru do oprowadzania według oczekiwań, a nawet wypożyczenia niezbędnego sprzętu, którego z różnych przyczyn podróżny nie mógł zabrać ze sobą.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Platforma mySimple.city jest skierowana głównie do ludzi młodych gimnazjalistów, uczniów i studentów, którzy dzięki niej mogą zarobić dodatkowe pieniądze. To właśnie oni jak nikt inny znają swoje miasto i mogą pokazać je w taki sposób jakiego nie ma w przewodnikach.

W jaki sposób projekt ma zarabiać?

Na chwilę obecną platforma dostępna jest w wersji darmowej i taką pozostanie. Ponadto pracujemy nad funkcjami premium, które będą rozszerzały darmowe funkcjonalności.

Kto stoi za projektem?

Pomysłodawcami oraz współtwórcami projektu są Tomasz Trościaniec oraz Łukasz Fabisiak.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Platforma mySimple.city została w pełni uruchomiona w połowie września 2016. Cały czas funkcjonuje i stale jest ulepszana i modyfikowana o dodatkowe funkcje. W pierwszych dwóch tygodniach funkcjonowania zalogowało się 70 nowych użytkowników.

Jakie są plany rozwoju?

Wraz z rozwojem platformy mySimple.city budujemy bazę potencjalnych użytkowników, którzy wzbogacą platformę o nowych gospodarzy w miastach. W miarę tworzenia bazy użytkowników w platformę zostaną zainwestowane pieniądze w reklamę i PR strony.

Startupy

Dodaj startup