Naklejkon

marketing i reklama, e-commerce
www.naklejkon.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
inny
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Naklejkon.pl to platforma umożliwiająca proste i wygodne zamawianie naklejek oraz vlepek online. Zamówienia można składać z dowolnego miejsca i o każdej porze dnia. Istotnym elementem współpracy jest weryfikacja przed drukiem wszystkich plików dołączonych do zamówienia, tak aby jakość produktu gotowego była najwyższa. Wystarczy wybrać produkt, wgrać projekt naklejki i czekać na kuriera.

Jaki problem rozwiązujecie?

Naklejkon.pl to jedna z pierwszych w Polsce platform sprzedaży online posiadających tak szeroką ofertę naklejek samoprzylepnych. Naklejkon.pl to także możliwość szybkiej i samodzielnej wyceny zamówienia oraz krótkie terminy realizacji już od 2 dni roboczych.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Platformę kierujemy głównie do agencji reklamowych, pośredników, a także działów marketingu. Jednak każdy klient, który chce zamówić naklejki, etykiety lub vlepki może skorzystać z naszego sklepu.

W jaki sposób projekt ma zarabiać?

Zależny nam na budowaniu długotrwałych relacji, dlatego chcemy zgromadzić grupę stałych klientów. Z okazji startu naszej platformy przygotowaliśmy 10% rabatu dla wszystkich klientów.

Kto stoi za projektem?

Projekt stworzyło trzech właścicieli Drukarnii Booklet. Łukasz Jaśkowiak odpowiedzialny za koncepcję i grafikę, Tomasz Zawada za sprzedaż i marketing, natomiast Bartosz Mikołajczak kwestie informatyczne.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Sklep został uruchomiony w sierpniu, dostępny jest pod adresem: http://naklejkon.pl realizujemy już pierwsze zamówienia.

Jakie są plany rozwoju?

Planujemy poszerzyć ofertę o kolejne produkty. Chcielibyśmy w przyszłości wdrożyć kreator umożliwiający wgrywania i wizualizację projektów oraz system automatycznego sprawdzania plików.

Startupy

Dodaj startup