NaszeUrzedy.pl – serwis każdego Polaka

społeczność
www.naszeurzedy.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
reklama
Udostępnij:

Naszym projektem jest platforma społecznościowa skupiająca pracowników administracji samorządowej oraz ich aktualnych lub potencjalnych petentów. Za pośrednictwem serwisu petent będzie mógł każde dręczące go pytanie związane z szeroko rozumianą biurokracją skierować do wybranych urzędów.

Czym jest Wasz projekt?

Naszym projektem jest platforma społecznościowa skupiająca pracowników administracji samorządowej oraz ich aktualnych lub potencjalnych petentów. Za pośrednictwem serwisu petent będzie mógł każde dręczące go pytanie związane z szeroko rozumianą biurokracją skierować do wybranych urzędów z całego kraju, niekoniecznie ze swojej miejscowości. Po uzyskaniu odpowiedzi będzie mógł nagrodzić przyjazny mu urząd. Łamiemy stereotypy, chcemy oceniać urzędy oficjalnie bez ukrytych wyników. Każdy będzie mógł na bieżąco śledzić e-pracę swoich urzędów.

Jaki problem rozwiązujecie?

Chcemy polepszyć i pogłębić relacje między petentami, a urzędnikami, dać urzędom możliwość promowania się w internecie oraz dotarcia do większej grupy zainteresowanych odbiorców. Podstawowym problemem, jaki chcemy rozwiązać jest zacieranie mankamentów, jakie posiadają urzędy samorządowe oraz (jeśli petent uzna to za konieczne) nagradzania ich za ciężką pracę. Urzędy oceniane będą za pośrednictwem tabeli ocen z dodatkową funkcją wystawiania opinii. W przyszłości użytkownicy będą mogli komunikować się z urzędnikami online (czat) lub przez forum (regionalne, krajowe).

Do kogo kierujecie swój projekt?

Serwis przeznaczony jest dla osób powyżej 18 roku życia. Głównym odbiorcą będzie zdecydowanie administracja samorządowa, która na bieżąco może sprawdzić opinie o swoim urzędzie i odpowiedzieć na nurtujące pytania użytkowników, zyskując tym samym przychylność petenta/-ów i adekwatną do poziomu uzyskanej odpowiedzi, ocenę. Drugim odbiorcą będą petenci, dla których „wycieczki” po urzędach i ciągłe wyczekiwanie w kolejkach jest stałym utrapieniem.

Kto stoi za projektem?

Grupa młodych, ambitnych absolwentów (inż. i mgr) studiów informatycznych i nie tylko. Zespół posiada specjalistów z dziedzin: grafik komputerowy, webmaster, programista, informatyk, analityk, prawnik :)

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt jest w fazie końcowej. Zakończyliśmy etap testowy i aktualnie przechodzimy do promocji.

Jakie są plany rozwoju?

W najbliższym czasie chcemy wprowadzić następujące dodatki, wzbogacając tym samym funkcjonalność serwisu:

  • rozbudowa widoku opisu pojedynczego urzędu,
  • większa integracja z serwisami społecznościowymi,
  • funkcja czatu,
  • integracja ze stronami www urzędów,
  • forum ogólnokrajowe z podziałem na regiony,
  • system płatnego nagradzania,
  • ankiety... oraz wiele innych funkcjonalności wykonywanych stopniowo i adekwatnie do potrzeb użytkowników.

Startupy

Dodaj startup