notesale.pl

edukacja
http://notesale.pl/
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
pośrednictwo
Udostępnij:

notesale.pl jest portalem umożliwiającym zakup i sprzedaż materiałów edukacyjnych. Ma na celu pomoc w odnalezieniu odpowiednich notatek z wykładów, lekcji, przykładowych egzaminów czy kolokwiów. Daje także możliwość zarobienia na pilności i pracowitości osobom, które musiały pożyczać swoje notatki.

Branża: edukacja
Finansowanie: własne
Model biznesowy: pośrednictwo
Adres www: notesale.pl

 

 


Czym jest Wasz projekt?

notesale.pl jest portalem umożliwiającym zakup i sprzedaż materiałów edukacyjnych. Ma na celu pomóc w odnalezieniu odpowiednich notatek z wykładów, lekcji, przykładowych egzaminów czy kolokwiów. Daje także możliwość zarobienia na pilności i pracowitości osobom, które do tej pory musiały pożyczać swoje notatki.

Jaki problem rozwiązujecie?

Tradycyjna metoda wymiany materiałów takich jak notatki szkolne/studenckie sprawia, że często materiały wracają do autora zniszczone bądź niekompletne. Dzięki notesale.pl osoba robiąca staranne notatki będzie mogła przekazać je pozostałym za opłatą, którą sama określi, bez ryzyka utraty swoich materiałów. Ponadto osoby szukające odpowiednich notatek, wykładów, przykładowych egzaminów itp. nie będą ograniczone do znajomych z grupy – będą mogły wyszukać materiały z innych uczelni, szkół.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Studenci, licealiści, gimnazjaliści oraz wszyscy ci, którzy szukają materiałów edukacyjnych na konkretny temat. Drugą grupą odbiorców są osoby starannie robiące materiały, które dzięki notesale.pl mogą zarobić bez ryzyka utraty swoich notatek.

Kto stoi za projektem?

Absolwenci i studenci Politechniki Warszawskiej, którzy postanowili w wolnych od pracy chwilach zrobić coś ciekawego, co pomogłoby innym studentom.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt jest ukończony i właśnie wchodzi na rynek. Aktualnie trwa kampania marketingowa w obrębie Politechniki Warszawskiej oraz w Internecie.

Jakie są plany rozwoju?

Planujemy dostarczyć narzędzie pomagające studentom oraz uczniom w całej Polsce.

Startupy

Dodaj startup