PanToZrobi

inna
www.pantozrobi.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
pośrednictwo
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

PanToZrobi to platforma internetowa idealnie łącząca usługobiorców z usługodawcami. Znajdziesz u nas bardzo wiele różnorodnych usług, od sprzątania czy malowania domu po porady personalnego trenera czy instruktora pływania. Usługobiorca wypełnia formularz, który jest następnie przesyłany wyłącznie do specjalisty odpowiedniego do zleconego zadania.

Jaki problem rozwiązujecie?

PanToZrobi stara się rozwiązać problem asymetrii informacji i niedoskonałego rynku usług, na którym znalezienie odpowiedniej oferty często okazuje się być niezwykle czasochłonne lub wiąże się z dużym kosztem. Staramy się także rozwiązać problem niskiego poziom świadczonych usług - na PanToZrobi każdy specjalista jest oceniany przez swoich klientów, dzięki czemu nowym użytkownikom łatwiej będzie znaleźć rzetelnego, sprawdzonego fachowca. Dodatkowo, nasz serwis może okazać się przydatny w znalezieniu dorywczej pracy dla osób zmagających się z problemem braku klientów lub bezrobotnych.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Klientami są wszelkiego rodzaju usługodawcy, zarówno duże firmy (np. sprzątające) jak i jednoosobowe firmy świadczące usługi. Od strony użytkownika - usługobiorcy, nasz produkt kierujemy do każdego kto szuka usług w Internecie.

W jaki sposób projekt ma zarabiać?

Usługodawca będzie płacić drobne kwoty (od 50 gr do 10 zł, w zależności od usługi) za odpowiedź na ofertę.

Kto stoi za projektem?

Piotr Kołakowski, absolwent Politechniki Warszawskiej, wkrótce również Szkoły Głównej Handlowej. Od czterech lat zarządza domeną AleBilet.pl. Piotr Izert, absolwent Politechniki Warszawskiej, wkrótce również Uniwersytetu Warszawskiego. Informatyk z kilkuletnim doświadczeniem w programowaniu.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Serwis w fazie rozwoju. Skupiamy się na pozyskiwaniu klientów.

Jakie są plany rozwoju?

Pozyskanie bazy specjalistów z całej Polski. Po pomyślnej weryfikacji założeń i sukcesie na polskim rynku wejście do Czech, Słowacji, Litwy, Łotwy, następnie do krajów skandynawskich i zachodnio-europejskich.

Startupy

Dodaj startup