Property Advisor

nieruchomości
https://www.property-advisor.pl/
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
reklama
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Serwis www.property-advisor.pl powstał w celu wspierania procesu podejmowania decyzji o zakupie, sprzedaży lub wynajmie dowolnego rodzaju nieruchomości. Stworzyliśmy narzędzie wykorzystujące algorytmy uczenia maszynowego w celu dostarczania użytecznych informacji takich jak szacowana cena nieruchomości lub dynamiczna mapa cen w okolicy.

Jaki problem rozwiązujecie?

Udzielamy odpowiedzi na najczęstsze pytania podczas zakupu, sprzedaży lub wynajmie dowolnego rodzaju nieruchomości.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Wśród naszych klientów można wyróżnić poniższe grupy: - osoby zainteresowane zakupem/sprzedażą nieruchomości, - osoby zainteresowane wynajmem nieruchomości, - rzeczoznawcy majątkowi poszukujący nowych zleceń.

W jaki sposób projekt ma zarabiać?

Głównym źródłem przychodów będą reklamy wyświetlane w serwisie.

Kto stoi za projektem?

Pomysłodawcą projektu jest Karol Pisarek, analityk danych i programista z kilkuletnim doświadczeniem w zarządzaniu zespołem.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Serwis jest dostępny od października 2017. Aktualnie pozyskujemy dane o nieruchomościach aby świadczone usługi były dostępne na terenie całej Polski.

Jakie są plany rozwoju?

Po pozyskaniu danych z terenu całej Polski rozpocznie się kampania marketingowa. Dzięki oparciu serwisu o chmurę obliczeniową zapewniona jest jego skalowalność i w kolejnych etapach planowane jest sukcesywne opracowywanie wersji aplikacji dla pozostałych krajów UE.

Startupy

Dodaj startup