PublBox

social media, marketing i reklama, biznes i finanse
publbox.com
Finansowanie:
business angels
Model biznesowy:
abonament
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

PublBox – to jedyna w swoim rodzaju platforma, która pozwala zarządzać największymi kanałami social media, w jednym miejscu naraz (Facebook, Instagram, Twitter, You Tube, Linkedin, Telegram, Google+, VK), łącząc takie funkcje jak: Strategia Treści, Edytor Graficzny z (ok. 2000 szablonów), gotowe, angażujące posty, RSS. Serwis stworzony dla biznesu, blogerów, organizacji pozarządowych i specjalistów od social media.

Jaki problem rozwiązujecie?

PublBox zawiera najbardziej potrzebne narzędzia do projektowania publikacji, planowanie w odroczonym terminie oraz publikowanie na kilku platformach naraz, algorytm, za pomocą którego można stworzyć skuteczną indywidualną strategię publikacji, określić proporcje i typy zawartości, a także uzyskać wskazówki, jak pisać unikalne treści dla aktualnie poszukujących tego klientów.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Wymyślony jako pomoc dla firm, blogerów, SM-menedżerów, NGO i agencji.

W jaki sposób projekt ma zarabiać?

Dążymy do osiągnięcia wysokiego poziomu sprzedaży i dobrej rozpoznawalności marki na 3 dużych rynkach. Planujemy rundę inwestycyjną na czwarty kwartał tego roku. Planujemy przyciągnąć 2-3 miliony euro.

Kto stoi za projektem?

CEO i founder, Aleksander Stefanowicz.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Dziś PublBox to prosta i przejrzysta platforma z kompleksowym zestawem narzędzi do samodzielnego zarządzania najbardziej popularnymi sieciami społecznościowymi. Serwis nie tylko rozwiązuje zagadnienia blogerów, biznesu, NGO, SM-specjalistów i agencji, ale przede wszystkim daje im przewagę konkurencyjną, znacznie oszczędzając czas i pieniądze. Bez znaczenia, czy jest to firma duża, mała bądź średnia – produkt dopasuje się do jej potrzeb. W tym momencie z usługi PublBox korzysta 50 tysięcy użytkowników. Wierzymy w produkt i cieszymy się, że docenili go inni – dostaliśmy nagrodę „Produkt Dnia”. Pod koniec dnia zagłosowało na nas około 1000 osób, a w tym momencie mamy ponad 1200 głosów.

Jakie są plany rozwoju?

Jesteśmy w trakcie tworzenia autonomicznej aplikacji mobilnej, która będzie zintegrowana z desktopem, zapewniając funkcjonalność na poziomie 90%. Pracujemy również nad technologiami sztucznej inteligencji, które pozwolą użytkownikom prawidłowo wyszukiwać i tworzyć treści na swoich stronach. W ciągu dwóch alt PublBox będzie wielojęzycznym graczem rynku międzynarodowego.

Startupy

Dodaj startup