Rentumi

nieruchomości, aplikacje
rentumi.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
freemium
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Rentumi jest aplikacją której zadaniem jest możliwie całkowicie zautomatyzowanie wynajmu mieszkań na długi najem tak aby właściciele mieszkań nie byli “ hotelarzami” a stali się rentierami, którzy tylko pasywnie zarabiają na wynajmie.

Jaki problem rozwiązujecie?

Problemem podczas najmu jest przede wszystkim zaangażowanie i czas na księgowanie i windykowanie płatności, odszukiwanie dokumentów takich jak umowa najmu, szukanie kontaktu do lokatora oraz samo tworzenie umowy najmu plus pokazywanie mieszkania, dojazd na mieszkanie oraz kontrolowanie . Z naszą aplikacja użytkownik oszczędza czas dodatkowo pieniądze na paliwo

Do kogo kierujecie swój projekt?

Aplikacja to produkt dla każdego, kto wynajmuje mieszkanie. Od właścicieli jednego mieszkania do rentierów obsługujących nawet kilkadziesiąt nieruchomości na raz.

W jaki sposób projekt ma zarabiać?

Aplikacja jest w projekcie Freemium oraz firma będzie oferowała zakupy grupowe miedzy innymi ubezpeiczenia mieszkań

Kto stoi za projektem?

Twórcami projektu jest Wojciech Kłodziński- autor pierwszego programu do automatycznego pozycjonowania stron w Google po sprzedaży firmy Enterso, Zaangażował cały kapitał w tworzenie aplikacji Rentumi - oraz odpowiednio dobrany zespół, współtworzący aplikacje.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt jest na etapie seed i obsługujemy ponad 700 użytkowników

Jakie są plany rozwoju?

Aplikacja jest obecnie wdrożona na Polskim rynku, posiadamy już wersje anglojęzyczną a następnym etapem jest wyjście na kolejne państwa europejskie oraz stworzenie panelu dla firm specjalizujących się w zarządzaniu najmem

Startupy

Dodaj startup