Sprawdz.biz

biznes i finanse
https://sprawdz.biz/
Finansowanie:
inwestor prywatny, własne
Model biznesowy:
inny, freemium, reklama
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Nasz projekt jest bezpłatnym narzędziem online służącym do darmowej analizy potencjalnego partnera biznesowego. Sprawdz.biz jest wyszukiwarką danych zawartych m.in. w Krajowym Rejestrze Sądowym. Dane są przedstawiane w prosty i czytelny sposób. Co więcej, możemy wyszukać konkretną firmą oraz także osobę, którą chcemy prześwietlić. Przedstawiamy analizę powiązań między spółkami oraz ich udziałowcami.

Jaki problem rozwiązujecie?

Stworzyliśmy pierwsze bezpłatne narzędzie umożliwiające wyszukiwanie danych na temat danego przedsiębiorcy. Dzięki analizie informacji, przedsiębiorca może zminimalizować ryzyko inwestycji w nowy podmiot gospodarczy. Wszystkie najważniejsze dane dotyczące prowadzenia biznesu ukazujemy w jednym miejscu.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Nasz projekt skierowany się do m.in. środowiska biznesowego, startupowego, finansowego. Tak naprawdę, każdy kto chce wyszukać dane zawarte w Krajowym Rejestrze Sądowym doceni szybkość i użyteczność naszego serwisu.

W jaki sposób projekt ma zarabiać?

Chcemy aby projekt w obecnym kształcie pozostał darmowy. W późniejszym czasie skupimy się na dodatkowych opcjach premium.

Kto stoi za projektem?

Sprawdz.biz mógł powstać dzięki grupie doświadczonych deweloperów oraz specjalistów z zakresu UI UX. Chcemy przede wszystkim sprawić aby prowadzenie biznesu stało się łatwiejsze i bezpieczniejsze.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Naszym celem jest zorientowanie interfejsu UI UX na użytkownika. Wykorzystujemy nowoczesne technologie aby osiągnąć wysoką jakość. Z każdym miesiącem zasięg naszego serwisu wzrasta. Większość wejść, czyli 90%, pochodzi z urządzeń stacjonarnych.

Jakie są plany rozwoju?

Dotarcie do jak największej grupy odbiorców oraz rozwój funkcji analitycznych i metod przedstawiania danych. Będziemy również rozwijać wersję mobilną serwisu.

Startupy

Dodaj startup