Sprawy

aplikacje
www.sprawy24.pl
Finansowanie:
fundusz
Model biznesowy:
abonament
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Sprawy to profesjonalne narzędzie dla kancelarii oraz działów prawnych. Dzięki dostępnym funkcjom każdy prawnik może lepiej zorganizować swoją kancelarię, tak by oszczędzić czas i zwiększyć zyski. Jako jedyni w Polsce zapewniamy maksymalny poziom zabezpieczeń, ponieważ nasze dane są ulokowane w jednym z najbezpieczniejszych data center na świecie, zlokalizowanego w Szwajcarii w Zurychu. W tym zawodzie jest to kluczowy element, ze względu na poufność pracy. Posiadamy również innowacyjną technologię synchronizacji, która pozwala prawnikom unowocześnić swoją pracę.

Jaki problem rozwiązujecie?

Pomagamy prawnikom w codziennej pracy, zdejmując z ich zapracowanych barków problemy wiążące się z pracą biurową, taką jak wystawianie faktur, ciągły kontakt z klientem, zapanowanie nad ważnymi terminami, komunikacją w zespole oraz przepływem dokumentów, czy dostęp do akt z dowolnego miejsca. Korzystanie z naszego systemu pozwala prawnikowi skupić się tylko i wyłącznie na części merytorycznej swojej pracy, dzięki czemu mogą znacznie przyspieszyć rozwój swojej kancelarii oraz zwiększyć jej przychody. Pomocne są również przy tym dostępne narzędzia analityczne, które pozwalają ocenić intratność projektów lub wydajność pracowników.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Projekt kierujemy do każdego prawnika w Polsce. Sprawy powstały jako efekt 10-letniej współpracy z kancelariami prawnymi w całym kraju i za granicą, nad kwestiami związanymi z systemami informatycznymi. Nasi klienci to osoby otwarte na innowacje i nastawione na rozwój. Pomogliśmy już wielu kancelariom w podniesieniu zysków czy też jakości świadczonych usług.

W jaki sposób projekt ma zarabiać?

Projekt już zarabia. Klienci mają do wyboru jeden z czterech pakietów, zależne od funkcji w aplikacji: SILVER, GOLD, PLATINUM oraz ENTERPRISE. Oferujemy płatności co miesiąc oraz z góry na rok, dwa lub trzy lata.

Kto stoi za projektem?

"Sprawy" tworzą młodzi ludzie, z pasją do biznesu oraz pomagania innym. Każdego dnia pokonując wszystkie przeciwności losu, udowadniamy, że posiadamy pierwszeństwo w przekraczaniu niemożliwego. Na każde "tego nie da się zrobić!" reagujemy tajemniczym uśmiechem i po prostu zabieramy się do pracy. Zespół składa się z ponad 20 osób, które posiadają uzupełniające się kompetencje z zakresu sprzedaży, marketingu, obsługi klienta, IT, designu, UX, finansów i prawa.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Sukcesywnie zdobywamy rynek. W 2016 roku liczba użytkowników naszej aplikacji wzrosła o 380%, co pozwoliło nam na zdobycie milionowej inwestycji w grudniu 2016 od jednego z największych funduszy w Polsce - Trigon TFI. Nasza sprzedaż jest regularna i ma tendencje wzrostową. Także sam produkt staje się coraz bardziej doszlifowany, co pozwala nam sprzedawać coraz większym klientom. Nasze prace skupiają się na dopracowaniu trzech elementów w projekcie: jeszcze lepsze dotarcie do klienta, model sprzedaży i rozwój produktu.

Jakie są plany rozwoju?

Zdajemy sobie sprawę, że z takim zespołem możliwości są nieograniczone. Jesteśmy świadomi wyzwań jakich będziemy musieli się podjąć, jednak prace w tym roku pozwolą nam dobrze przygotować się do wejścia na tamtejszy region. Oczywiście USA jest tylko wstępem do naszej ekspansji na cały świat. Prawnicy są na całym globie i całe szczęście praca każdego z nich jest do siebie zbliżona, z drobnymi różnicami w specyfice oraz samej legislacji. Każdy prawnik potrzebuje kalendarza, każdy powinien rozliczać czas i wystawiać faktury klientom, z którymi musi się komunikować i przechowywać ich akta. Kwestie te są uniwersalne, tak samo jak nasz system.

Startupy

Dodaj startup