UlotkaZdrowia

zdrowie i uroda
ulotkazdrowia.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
pośrednictwo
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Projekt UlotkaZdrowia.pl skierowany jest dla osób szukających opinii o produktach, które możemy kupić przez internet. Głównie są Odżywki na siłownie, Suplementy diety, Leki bez recepty, kosmetyki. Autor z każdej kategorii przygotowuje unikalne opisy produktów recenzje a następnie produkt jest promowany poprzez social media oraz wyszukiwarkę google w celu zbierania opinii. Dzięki czemu potencjalny klient danego sklepu apteki ma szanse zapoznać się z opiniami produktów i przejść do danego sklepu i złożyć zamówienie.

Jaki problem rozwiązujecie?

Rozwiązujemy najczęściej problem manipulowanych opinii przez internet. Bardzo często w internecie pojawiają się strony przedsprzedażowe, które posiadają sztucznie pozytywne opinie o danych produktach w celu zwiększenia sprzedaży. Nasz projekt przedstawia opinie bez manipulacji, pomaga podjąć decyzję czy warto kupić dany produkt czy lepiej szukać innego. Dodatkowo UlotkaZdrowia.pl to szereg poradników na temat zdrowia.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Nasz projekt jest kierowany dla każdego "Kowalskiego" dzięki temu że zasięg naszych kategorii jest bardzo duży to każdy znajdzie opinie o produkcie dla siebie.

W jaki sposób projekt ma zarabiać?

Zarabiamy najczęściej poprzez prowizje, które otrzymujemy od popularnych marek. Duże sklepy apteki często posiadają programy partnerskie.

Kto stoi za projektem?

Za projektem stoi 3 osoby zespół pracowników z agencji SeoAffiliate.pl dodatkowo wspomagamy się osobami tworzącymi teksty dla naszych poradników o zdrowiu.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Obecnie nasz projekt jest na etapie wdrążania się w sieci afiliacyjne. Pracujemy nad odpowiednią optymalizacją i uzupełnianiem treści poszczególnych działów.

Jakie są plany rozwoju?

Pozyskiwanie parterów, sklepów, producentów kosmetyków, odżywek. Rozwijanie poradników o zdrowiu. Projekt rozwijamy na obszar całego kraju.

Startupy

Dodaj startup