Vendo

kariera i rekrutacja, społeczność, aplikacje, produktywność
www.vendo.tv
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
abonament, pośrednictwo
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Vendo.tv to narzędzie przeznaczone dla wszystkich, którzy chcą zaistnieć w branży i spełnić swoje marzenie o byciu aktorem, lub poszukują aktorskich talentów do własnych realizacji. Serwis daje możliwość zaprezentowania swoich umiejętności każdemu bez względu na to, czy jest doświadczonym aktorem, czy pierwszy raz stara się o rolę. Vendo.tv służy również tym, którzy organizują castingi i jest narzędziem, które usprawni planowanie takiego przedsięwzięcia. To jeszcze nigdy nie było tak proste!

Jaki problem rozwiązujecie?

Przede wszystkim oszczędność czasu zarówno dla osób poszukujących aktorów/aktorek do swoich projektów (reklamy, teledyski, programy TV, filmy, seriale) jak i wszystkich uczestników castingów stacjonarnych. Dostępność dużej ilości potencjalnych aktorów/aktorek, bez ograniczeń terytorialnych dla poszukujących talentów. Budowanie jednolitej bazy talentów z możliwością przeprowadzenia z ich udziałem castingu online, bez względu na miejsce pobytu. Zarządzanie kalendarzem castingowym użytkowników. Oszczędność kosztów związanych z przygotowaniem i przeprowadzeniem castingu stacjonarnego.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Vendo to platforma i aplikacja przeznaczone dla wszystkich, którzy chcą zaistnieć w branży i spełnić swoje marzenie o byciu aktorem, lub poszukują aktorskich talentów do własnych realizacji.

W jaki sposób projekt ma zarabiać?

Prowizje za przeprowadzane castingi. Miesięczne subskrypcje. Mikropłatności od strony użytkowników chcących wziąć udział w castingu. Mikropłatności związanych z promowaniem profili użytkowników.

Kto stoi za projektem?

Dwóch przyjaciół, młodych businessmanów spragnionych globalnego sukcesu.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt został wdrożony i przetestowany. Obecnie jesteśmy w fazie rozmów z potencjalnymi klientami, oraz pozyskiwaniem bazy użytkowników. Projekt spotyka się z ogromnym entuzjazmem zarówno klientów jak i użytkowników.

Jakie są plany rozwoju?

Naszym planem jest "nauczenie się zachowań" użytkowników na Polskim rynku i wdrożenie projektu na kolejne kraje. Naszym celem jest stworzenie na VENDO coś w stylu "talent show" 24/7 dostępnego dla wszystkich, niezależnie od miejsca pobytu.

Startupy

Dodaj startup