Wirtualny Kalendarz

aplikacje
https://wirtualny-kalendarz.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
abonament
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Wirtualny Kalendarz został stworzony dla salonów fryzjerskich i kosmetycznych, jako aplikacja wspomagająca rejestrację i przetwarzanie wszelkich danych związanych z prowadzeniem tego typu działalności. Staraliśmy się jednak aby koncepcja tradycyjnego papierowego kalendarza w miarę możliwości technicznych została odwzorowana w maksymalny możliwy sposób na ekranach komputerów, smartphonów i tabletów naszych klientów. Dzięki temu Wirtualny kalendarz jest w pełni kompatybilny z urządzeniami mobilnymi, dlatego nasi użytkownicy mają go zawsze przy sobie. Czy to na tablecie czy telefonie komórkowym. Jedyne wymaganie konieczne do spełnienia to dostęp do internetu. Aplikacja została stworzona przy użyciu najnowszych technologii i wykorzystuje wszelkie potrzebne i wymagane mechanizmy bezpieczeństwa. Kalendarz został zaprojektowany przy współpracy z naszymi klientami, tak aby maksymalnie dopasować go do ich potrzeb. Główne cechy Wirtualnego Kalendarza: - Prosty, intuicyjny i przejrzysty interfejs - Współczesny terminarz z wizytami Twoich klientów - Automatyczne przypomnienia SMS dla Twoich klientów - Pełen dostęp do danych historycznych każdego z klientów - Dane statyczne z działalności Twojego salonu

Jaki problem rozwiązujecie?

Główna motywacja powstania Wirtualnego Kalendarza polegała na usprawnieniu organizacji pracy w salonach fryzjerskich i kosmetycznych, poprzez porzucenie papierowych kalendarzy na rzecz współczesnej technologii wspierającej już praktycznie każdy aspekt naszego życia. Wirtualny Kalendarz wspomaga procesy związane z zarządzaniem grafikami pracowników i wpomaga relacje z klientami salonów poprzez np. automatyczne przypomnienia SMS o umówionych wizytach.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Właściciele salonów fryzjerskich i kosmetycznych.

W jaki sposób projekt ma zarabiać?

Projekt bazuje na architekturze SaaS, i jego finansowanie ma się odbywać na zasadzie miesięcznych płatności za użytkowanie aplikacji.

Kto stoi za projektem?

W chwili obecnej projekt realizowany jest przez małą grupę zaangażowanych osób. Głównym realizatorem projektu jest inżynier programista z 10 letnim doświadczeniem w branży. Jednak nie moglibyśmy także zapomnieć o wielu naszych konsultantach bezpośrednio z branży kosmetycznej i fryzjerskiej, z którymi na bieżąco dyskutujemy wdrażane rozwiązania.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt aktualnie znajduje się już w pierwszej wersji produkcyjnej.

Jakie są plany rozwoju?

W chwili obecnej pracujemy nad marketingiem i rozpowszechnieniem Wirtualnego Kalendarza. W kolejnym krokiem po rozpowszechnieniu go wszystkimi powszechnymi i darmowymi kanałami będzie rozpoczęcie programu lojalnościowego, dzięki któremy w dalszych etapach rozwoju aplikacji będziemy mogli zachęcić podmioty związane z tym obszarem biznesowym do dalszej współpracy.

Startupy

Dodaj startup