WizytaDomowa

zdrowie i uroda
www.wizytadomowa.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
abonament, usługi premium, reklama
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

WizytaDomowa.pl to narzędzie wyszukiwania u umawiania wizyt i pomocy medycznej oraz komunikacji pomiędzy pacjentem a lekarzami. Wizytadomowa.pl została stworzona dla pacjentów i ich rodzin i łączy lekarzy, pielęgniarki i specjalistów z pacjentami poszukującymi wsparcia medycznego w domu.

Jaki problem rozwiązujecie?

WizytaDomowa.pl rozwiązuje problemy z wyszukaniem pomocy medycznej świadczącej usługi medyczne w domu pacjenta. (znalezienie aktywnego w danym dniu lekarza domowego zajmuje czasem kilka godzin!). Kolejnym problemem jest także uzyskanie pomocy medycznej wysokowyspecjalizowanej kadry medycznej - np. neurologa dziecięcego, geriatry, proktologa, protetyka, kardiologa i innych. Problem ten dotyczy zarówno osób chorych, dzieci, osób w podeszłym wieku czy osób niepełnosprawnych ale także ceniących sobie wygodę i możliwość uzyskania pomocy medycznej bez konieczności wizyty w przychodni czy klinice.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Pacjenci: chorzy, rodziny i opiekunowie chorych, rodzice, osoby w podeszłym wieku, niepełnosprawni Lekarze: lekarze, pielęgniarki, położne, psychoterapeuci, protetycy, terapeuci, dietetycy, fizjoterapeuci, masażyści i pozostali.

W jaki sposób projekt ma zarabiać?

Abonament ogłoszeniowy dla lekarzy Fee od wizyty Wirtualna poradnia - porady medyczne on-line i via telefon Sprzedaż abonamentów Reklama usług PRO ...

Kto stoi za projektem?

Inicjatywa prywatna.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt został wdrożony i uruchomiony. Pozyskujemy obecnie bezę specjalistów i rozpoczynamy promocję portalu.

Jakie są plany rozwoju?

Naszym celem jest zbudowanie bazy 5 tys lekarzy i specjalistów w ciągu 24 miesięcy i uruchomienie kolejnych narzędzi komercjalizacji.

Startupy

Dodaj startup