WspieramySprzedaz

edukacja, biznes i finanse, produktywność
https://WspieramySprzedaz.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
pośrednictwo, freemium, usługi premium
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

WspieramySprzedaz.pl – to coś więcej niż tylko nowoczesna platforma internetowa z zestawem zasobów służących wsparciu sprzedaży w Twojej firmie. Poza zasobami dostępnymi w formule online, znajdziesz tam możliwość nawiązania kontaktu z grupą doświadczonych ekspertów w dziedzinie zarządzania sprzedażą. To praktycy z wieloletnim doświadczeniem w zakresie formułowania i skutecznego wdrażania strategii sprzedażowych w kraju i za granicą.

Jaki problem rozwiązujecie?

Odpowiadamy na dość prostą potrzebę tj: Chcesz zarabiać więcej? W naszym rozumieniu: Chcesz sprzedawać więcej - co naturalnie przekłada się na wzrost dochodów.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Wyróżniamy 2 główne segmenty klientów: 1. Małe i średnie przedsiębiorstwa 2. Osoby fizyczne prowadzące sprzedaż, czy to jako sprzedawcy, handlowcy, doradcy, przedstawiciele handlowi...

W jaki sposób projekt ma zarabiać?

Zakładamy 4 strumienie dochodów: 1. Konsulting premium 2. Szkolenia i warsztaty offline 3. Oferta sklepu z artykułami Wsparcia Sprzedaży online 4. Pośrednictwo

Kto stoi za projektem?

Grupa doświadczonych menedżerów, którzy rozwijali swoje umiejętności i kompetencje w korporacjach w międzynarodowym środowisku. Jesteśmy praktykami, znamy się na zarządzaniu sprzedażą.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Jesteśmy na etapie wchodzenia z naszą ofertą na rynek.

Jakie są plany rozwoju?

1. Rozwój oferty w Polsce 2. Rozwój narzędzi i dystrybucji poza granicami Polski

Startupy

Dodaj startup