Wynajme Garaż

marketing i reklama
wynajmegaraz.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
freemium, usługi premium, reklama
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Nasz projekt jest swoistym wyjściem na przeciw codziennym problemom Polaków. Mieszkając w dużym mieście problem parkingu to standard. Sami jesteśmy kierowcami więc wiemy jak irytujący jest to problem. Nie każdy może sobie pozwolić na swój prywatny garaż lub miejsce parkingowe pod domem. Do dyspozycji naszych użytkowników oddajemy platformę, która w łatwy sposób pozwala wynająć zarówno swój garaż, miejsce parkingowe czy nawet swoje prywatne podwórko na np. posesji przy domu. Nie chcemy jednak zamykać się tylko na problem parkingowy ponieważ miejsca zabraknąć może również w naszych szafach. Z tego powodu zamiast wynajmować cały garaż, możemy wynająć np. swój strych, miejsce magazynowe czy też piwnicę.

Jaki problem rozwiązujecie?

Stron z ogłoszeniami jest mnóstwo jednak ogłoszenia tego typu niestety giną w ogromie ogłoszeń z innych kategorii. Nasza platforma rozwiązuje problem miszmaszu na stronie fokusując się tylko na jednym konkretnym problemie jakim jest brak miejsca, czy to w szafie czy też na ulicy.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Projekt dedykowany jest dla wszystkich, którzy borykają się z problemami z szeroko pojętym miejscem oraz dla tych, którzy nie zamierzają płacić pieniędzy za samo wystawienie ogłoszenia nie mając pewności tak naprawdę czy uda im się zarobić na tym pieniądze.

W jaki sposób projekt ma zarabiać?

Chcemy aby platforma pozostała darmowa tzn. użytkownik za wystawienie ogłoszenia nie będzie ponosił żadnych opłat. Projekt zarabiać będzie przede wszystkim na reklamach oraz opcjach promocji ogłoszeń.

Kto stoi za projektem?

W chwili obecnej przy projekcie biorą udział trzy osoby jednak pracujemy nad tym aby wraz z upływem czasu poszerzyć naszą kadrę.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt został stosunkowo niedawno rozpoczęty jednak już udało się uruchomić w pełni działającą platformę. Mamy już podpisaną umowę na obsługę płatności z firmą Przelewy24 oraz stale jesteśmy w trakcie optymalizacji strony zarówno od strony programistycznej jak i marketingowej.

Jakie są plany rozwoju?

Plany rozwojowe są bardzo duże, mamy apetyt na zasięg ogólnopolski, ale skupiamy się na ten moment na małych krokach do przodu. Na pewno w głównej mierze zależy nam na tym aby budować coraz większe grono użytkowników ponieważ to od nich zależeć będzie tempo rozwoju całego projektu. Mamy w naszej kadrze osobę, która jest jedną z lepszych osób od marketingu w naszym kraju więc jest duża szansa, że niedługo będzie o nas głośno.

Startupy

Dodaj startup