Your Progress

marketing i reklama
yourprogress.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
pośrednictwo
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Nasz projekt to przede wszystkim indywidualna pomoc każdego rodzaju przedsiębiorstwom w pozyskaniu klienta, dzięki kampaniom cold mailingowym. Wiemy jak znaleźć potencjalnych nabywców, wiemy jak nawiązać z nimi kontakt, tak aby zainteresował się usługami, dlatego jesteśmy w stanie pomóc firmom, które mają z tym kłopot. Mamy swoje nowatorskie metody oraz narzędzia dzięki którym gwarantujemy najwyższe wyniki na rynku mimo, że dopiero wystartowaliśmy - a to dopiero początek naszej działalności.

Jaki problem rozwiązujecie?

Rozwiązujemy tak naprawdę najważniejszy problem firm, czyli pomoc w pozyskaniu klientów. Nie ma dla nas problemu, jeżeli klient chce wkroczyć na rynek zagraniczny, wyjść z dołka finansowego, czy zorganizować kilka spotkań biznesowych w danej miejscowości, nie wiedząc jak to zrobić. Jesteśmy firmą, która nie korzysta z żadnych gotowych materiałów - działamy od zera, dlatego nie ma dla nas działań niemożliwych do wykonania.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Nasz projekt kierujemy do każdego przedsiębiorstwa, które ma problem z uzyskaniem pierwszego kontaktu do interesujących go firm, bądź po prostu szuka kogoś kto zajmie się taką usługą profesjonalnie. Nie ma tu żadnych podziałów, jesteśmy otwarci na współpracę z dużymi korporacjami, jak i z firmami rodzinnymi.

W jaki sposób projekt ma zarabiać?

Projekt zarabiać ma dzięki sprzedaży naszych usług - dedykowanych kampanii B2B.

Kto stoi za projektem?

Za projektem stoi Seweryn Szczudło.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt istnieje od listopada bieżącego roku. Obecnie skupiamy się na prowadzeniu naszych kampanii na rynku polskim. Aktualnie prowadzimy rozmowy z kilkunastoma firmami, które są zainteresowane naszymi usługami.

Jakie są plany rozwoju?

Planujemy być jedną z wiodących firm oferujących kampanie B2B na polskim rynku. W późniejszym czasie naszym celem będzie pozyskiwanie klientów z zagranicy.

Startupy

Dodaj startup