Znajdzlaptopa

informatyka i programowanie
znajdzlaptopa.pl
Finansowanie:
inwestor prywatny
Model biznesowy:
freemium
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Nasz projekt to nowoczesna wyszukiwarka najlepszych ofert laptopów w internecie. Wyszukiwarka działa w bardzo prosty sposób, ponieważ możesz wpisać konkretną nazwę szukanego sprzętu lub wkleić link ze sklepu, który lubisz. Serwis również umożliwia przeszukiwanie ofert po wybranych parametrach oraz sortowanie według popularności lub ceny. Nasz inteligentny algorytm w odpowiedzi pokaże Ci porównanie cenowe z najlepszych sklepów i aukcji Allegro oraz propozycje innych laptopów w podobnej cenie i lepszych parametrach. Dodatkowo jeśli żadna oferta nie przypadnie Ci do gustu masz możliwość monitorowania Twojego zapytania. Wystarczy, że podasz maila, a jak tylko pojawi się atrakcyjna oferta na poszukiwany sprzęt otrzymasz informacje wprost na maila. Dzięki temu oszczędzasz czas i nie musisz co jakiś czas monitorować ofert w różnych sklepach.

Jaki problem rozwiązujecie?

Pomagamy użytkownikom w wyborze sprzętu oraz znalezieniu najlepszej oferty na rynku. System nie tylko wyszukuje najlepsze oferty na danego laptopa, ale również podpowie użytkownikowi inne modele w podobnej cenie i lepszej konfiguracji.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Do wszystkich osób, które chcą kupić laptopa.

W jaki sposób projekt ma zarabiać?

Projekt będzie zarabiać na współpracy ze sklepami, z których będą monitorowane oferty. Rozważamy również różne możliwości promocji ofert w ramach serwisu. Dzięki temu będzie możliwe wyróżnienie swojej oferty na tle konkurencji.

Kto stoi za projektem?

Spółka Modern Communication Systems Sp z o.o. która od wielu lat zajmuje się tworzeniem produktów w architekturze SAAS.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt właśnie jest w fazie weryfikacji rynkowej. Udostępniamy go użytkownikom i partnerom do użytku. Pierwsze zapytania już się pojawiły i mamy nadzieję, że będzie ich coraz więcej, bo dzięki temu możemy rozwijać serwis i sprostać wymaganiom użytkowników.

Jakie są plany rozwoju?

Chcemy rozbudowywać system rekomendacyjny serwisu, aby jeszcze lepiej pomagał klientom wybrać ich wymarzony laptop w dobrej cenie.

Startupy

Dodaj startup