ZnajdźLunch

gastronomia
https://znajdzlunch.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
abonament
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Znajdzlunch.pl to wyszukiwarka restauracji posiadających ofertę lunchową. Dzięki niej sprawdzisz, gdzie można zjeść lunch w twoim pobliżu oraz jakie dania są oferowane danego dnia. Dodatkiem jest także moduł wyszukiwarki ofert śniadaniowych, a także ofert specjalnych, promocji i happy hours.

Jaki problem rozwiązujecie?

Znajdzlunch.pl rozwiązuje problem przeczesywania internetu i portai internetowych w celu odnalezienia restauracji serwujących na lunch to na co mamy ochotę. Wszystkie te restauracji zgromadzone są w jednym miejscu.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Projekt jest skierowany do każdego kto lubi zjeść na mieście i ceni swój czas, czyli przede wszystkim do pracowników chcących coś szybko i smacznie przekąsić na mieście w godzinach pracy, ale również dla ludzi, którzy po prostu lubią zjeść dobrze, tanio i różnorodnie.

W jaki sposób projekt ma zarabiać?

Restauracje, aby znaleźć się na stronie razem z ich ofertą lunchową muszą płacić niewielki abonament. Większe abonamenty mogę płacić za wyróżnienie lokalu, np. na stronie głównej.

Kto stoi za projektem?

Za projektem stoją dwie osoby, które wpadły na pomysł same przeczesując internet w poszukiwaniu smacznego lunchu. Był problem w braku informacji o ofertach lunchowych i pojawił się pomysł jak go rozwiązać.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt jest wdrożony i obecnie dodawane są do niego restauracje, oraz umieszczane oferty lunchowe ręcznie, przez naszego pracownika. Powoli jednak przechodzimy do przedstawienia naszej oferty menadżerom restauracji.

Jakie są plany rozwoju?

Rozszerzenie ofert na jak największą liczbę miast w Polsce, a potem również na inne kraje europejskie.

Startupy

Dodaj startup