StudyEgg – nauczanie ewoluowało

Dodane:

Adam Łopusiewicz Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

Mamy startupy pomagające nam utrzymywać kontakt ze znajomymi, mamy startupy, dzięki którym możemy łatwiej i szybciej znaleźć aplikację na nasz telefon, ale czemu tak mało słyszy się o nowych pomysłach w sferze edukacyjnej?

Mamy startupy pomagające nam utrzymywać kontakt ze znajomymi, mamy startupy, dzięki którym możemy łatwiej i szybciej znaleźć aplikację na nasz telefon, ale czemu tak mało słyszy się o nowych pomysłach w sferze edukacyjnej? StudyEgg zapewnia szybszą i bardziej efektywną nauką – tak przynajmniej zapewniają jego twórcy.

Naucz się więcej, ucząc się mniej – tak można sparafrazować hasło serwisu, który ma zostać przedstawiony inwestorom na czwartkowym demo day organizowanym przez Betaspring

StudyEgg to cały system przyswajania wiedzy, który oprócz korzystania z wszelkich metod nauczania, potrafi przygotować plan nauki, dzięki któremu będziemy wiedzieć, kiedy najlepiej się uczyć oraz system, który tworzy testy z przesłanych przez użytkownika notatek.

Startup pozwala również na naukę w każdym miejscu na ziemi, dzięki notatkom przechowywanym w urządzeniu mobilnym oraz przesyłaniu wiadomości tekstowych (o określonej porze) z pytaniem dotyczącym notatki. Ideą serwisu jest to, by każdy korzystający z aplikacji miał więcej czasu dla siebie, co będzie mógł osiągnąć ucząc się efektywniej.

Projekt został stworzony przez Josha Silvermana, Jasona Urtona oraz Billa DeRusha.

źródło: techcocktail.com, studyegg.com

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem