Sukces Bodymanagera na międzynarodowych targach FIWE

sukces bodymanagera na miedzynarodowych targach fiwe
Udostępnij:
W dniach 8-9 października bieżącego roku na targach FIWE zaprezentowano najnowszą aplikację Bodymanager. Prezentacja marki okazała się sukcesem.

Na zdjęciu: zespół Bodymanager | fot. materiały prasowe 

Międzynarodowe targi FIWE jak co roku zgromadziły rzeszę osób związanych ściśle z branżą fitness i wellness oraz sektorem biznesowym. Głównym celem targów było zaprezentowanie najnowszych rozwiązań w zakresie fitness oraz możliwości inwestycji dla przedsiębiorców.

Premiera aplikacji Bodymanager odbyła się właśnie na targach FIWE, a jej oficjalna prezentacja miała miejsce podczas prelekcji jednego ze współwłaścicieli, Piotra Bucharta. Bodymanager został przedstawiony jako aplikacja typu B2B działająca dla biznesu. Dzięki temu nowatorskiemu narzędziu wspomagającemu pracę trenerów, dietetyków i fizjoterapeutów, wszyscy specjaliści będą mogli współpracować ze sobą kompleksowo na jednej platformie. Ponadto, interakcja tych właśnie osób pozwoli na szybszą i bardziej sprawną komunikację oraz przyciągnie nowych klientów. Bodymanager powstał z myślą o specjalistach i właśnie te grupy docelowe zainteresował.

Bodymanager charakteryzuje się intuicyjnym systemem obsługi i łatwą dostępnością. Już na samych targach FIWE Bodymanager osiągnął bardzo dużą liczbę rejestracji. Osoby obecne na targach otrzymały 60 dni darmowego użytkowania. Dla pozostałych osób marka oferuje 30 dni, które pozwolą zainteresowanym poznać aplikację i przekonać się o jej funkcjonalności. W oparciu o otrzymane sugestie i opinie, twórcy aplikacji rozpoczęli już prace nad dodaniem nowych funkcji, które jeszcze bardziej ułatwią pracę specjalistom.

Obecnie Bodymanager działa w oparciu o trzy moduły, w których mogą ze sobą współpracować aż trzy grupy specjalistów. Dzięki temu dietetyk ma możliwość ułożenia klientowi planu żywieniowego wraz z gotową listą zakupów, a trener personalny czy fizjoterapeuta mogą na nich bazować, a także tworzyć notatki z wizyt i prowadzić szczegółową kartotekę pacjenta.. Zaawansowany profil specjalisty znacznie ułatwi wyszukiwanie partnerów biznesowych i nawiązywanie współpracy. Co ważne, karta pacjenta może być współdzielona między specjalistami bez potrzeby tworzenia trzech oddzielnych profili pacjentów.

Bodymanager zyskał zainteresowanie oraz rozgłos wśród docelowych grup, jakie obecne były na targach. Dalszy rozwój aplikacji ma w konsekwencji zwiększyć rozpoznawalność marki i zdobyć zaufanie wszystkich zainteresowanych trenerów personalnych, dietetyków oraz fizjoterapeutów. Bodymanager to innowacja na rynku fitness, a jej twórcy nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa.