Sukces w linijce. Praca, praca i jeszcze raz genialny zespół – Kamil Bargiel

Dodane: 29.06.2016

Mam Startup

Udostępnij:

Mniej więcej od czterech-pięciu lat Kamil Bargiel wraz z dwoma kolegami współtworzy SentiOne. Dziś firma znana jest na 26 europejskich rynkach. Jaka jest jego recepta na sukces?

Na zdjęciu: Kamil Bargiel, współtwórca SentiOne | fot. materiały prasowe 

– Praca, praca i jeszcze raz genialny zespół. To stwierdzenie mogłoby być według mnie uniwersalną receptą na sukces. Najpierw zadbaj o to, żeby otoczyć się najlepszymi ludźmi, jakich potrafisz znaleźć, a następnie przygotuj się na ciężką pracę i niesamowitą, wspólną podróż – powiedział, w rozmowie z nami.

Kiedy w marcu ubiegłego roku SentiOne pozyskało dwa miliony złotych, Kamil Bargiel stwierdził, że naturalną drogą rozwoju spółki będzie zdobywanie kolejnych, europejskich rynków. Jak powiedział, tak zrobił. Dziś z narzędzi do monitorowania Internetu korzysta 750 marek w 26 krajach w Europie. Nie osiągnąłby tego pewnie, gdyby nie zespół, który jego zdaniem jest kluczem do sukcesu. Chociaż twierdzi, że przydaje się jeszcze kreatywność, umiejętność negocjowania i znajomość języków obcych.

Przeczytaj poprzedni artykuł z cyklu pt. „Sukces w linijce” i „Wielkie cele osiąga się małymi krokami – Kamil Bargiel (SentiOne)”.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem