SunRoof i Ergonome razem dla recyklingu. Prezentują biurko z paneli słonecznych

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

SunRoof i Ergonome razem dla recyklingu. Prezentują biurko z paneli słonecznych

Udostępnij:

SunRoof znalazł sposób na recykling w fotowoltaice. W ramach partnerstwa z Ergonome będzie tworzył biurka z paneli słonecznych. Pierwszy autorski model designerskiego biurka firmy prezentują na Targach Wnętrz w PTAK WARSAW EXPO, które odbywają się w dniach 27-30.10 2021 r.

W ramach partnerstwa z Ergonome, oprócz biurka z czarnym blatem z paneli fotowoltaicznych, posiadacze dachu solarnego będą mogli sprawdzić model biurka elektrycznego z Ergonome x Marek Zmysłowski VIP Signature. Tę limitowaną edycję, dostępną w ilości 1000 sztuk, wyróżnia wielkość, funkcjonalność oraz ręcznie wykonany dębowy blat w kształcie litery C, o długości 190 cm. Biurko udźwignie nawet 120 kilogramów i będzie służyło latami. Kolekcja została zaprojektowana z dbałością o ekologię i najmniejsze detale, a użyte materiały spełniają najbardziej rygorystyczne wymagania klientów.

– Zdajemy sobie sprawę, że wiele osób dba o  to, aby ich życie było bardziej zbalansowane, dlatego ogromną wagę przykładają do zdrowia. Wielu naszych klientów spędza za swoimi stanowiskami pracy długie godziny – zależy nam na tym, aby umożliwić im pracę, która będzie jak najbardziej efektywna. Gdy poznałem Ergonome, zachwyciłem się jakością wykonania. Jestem niesamowicie podekscytowany naszą współpracą – mówi Marek Zmysłowski, współwłaściciel SunRoof, stojący za pomysłem biurek z paneli.